Sledujte French Open na TV Tipsport živě a vsaďte si! | iSport.cz
29. května 2018 • 00:00

Sledujte French Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je tady druhý Grand Slam sezóny! V Paříži probíhá 122. ročník French Open, který můžete od začátku až po finále sledovat živě na TV Tipsport!Napínavé bitvy o druhý Grand Slam jsou tady! V přímých přenosech na TV Tipsport se nám představí světová tenisová špička. A už od začátku je se na co dívat! Největší komunita sázkařů má o favoritech jasno. V mužském pavouku není posledních patnáct let co řešit. Pokud je Rafael Nadal zdravý, tak je drtivým favoritem „svého“ Grand Slamu. Tentokrát je ve hře v kurzu 1,42:1 s důvěrou 87 % tipérů.

Potvrdí Petra Kvitová skvělou fazonu?

Tradičně vyrovnanější je ženský turnaj. Vždyť posledních deset ročníků mělo osm různých šampionek. Letos je favoritkou Simona Halepová, kterou má na tiketu polovina tipérů v kurzu 6:1. Je mezi nimi i borec s přezdívkou WIKI47, který míří na výhru 201 479 Kč. Hned čtvrtina sázkařů ale tipuje na trůn Petru Kvitovou, která během posledního měsíce vyhrála dva turnaje a na Roland Garros je ve hře s kurzem 12:1.

Vsaďte si a sledujte French Open na TV Tipsport!

Všechny hvězdy světového tenisu můžete opět sledovat v přímých přenosech na TV Tipsport. Vsaďte si a sledujte v akci Nadala, Halepovou nebo české hvězdy na French Open.

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud