Jde do tuhého! Takovou kličkovanou jste ještě neviděli! Osmý díl seriálu Život je hra je venku | iSport.cz
15. května 2020 • 15:03

Jde do tuhého! Takovou kličkovanou jste ještě neviděli! Osmý díl seriálu Život je hra je venku

Prezentace klienta
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Štěpán nese neplánovaný rozchod s Evou velmi těžce. Ale asi jako každý hráč se nechce nechat položit na lopatky. Ovšem když se do hry zapojí i alkohol, nemůže být hra nikdy snadná. A na ten zápas, který Štěpána čeká, by bylo lepší, kdyby měl čistou hlavu.Po večírku Štěpán vyspává kocovinu. Jaké překvapení zažije, když zjistí, že vedle něj spí pohledná kráska. Co se stalo? Měli spolu něco? Vše nasvědčuje tomu, že ano. Štěpánovi je to trapné a navíc za ním neplánově přijde Eva, která se chce usmířit. Jak z toho Štěpán vybruslí? Komentátorská dvojice Michal Suchánek a Petr Marek se taky pořádně zapotí.

Autoři seriálu se inspirovali v Norsku, kde vznikla původní předloha sitcomu. Místo sportovního utkání sledujeme společně s komentátory Michalem Suchánkem a Petrem Markem životní zápas mladíka Štěpána.

Všechny díly jsou dostupné na Mall.TV.

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud