Nejlepší tipy, jak při nakupování online ušetřit | iSport.cz
17. září 2019 • 00:00

Nejlepší tipy, jak při nakupování online ušetřit

Prezentace klienta
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

O tom, že nakupování přes internet šetří čas, dnes už nikdo nepochybuje. Ale také je praktické vědět, že online nákupy uleví i peněžence zákazníka, což se během koronavirové krize vyplatí dvojnásobně. V dnešní digitální době existuje spoustu internetových portálů, které nabízejí exkluzivní služby a bonusy, na které jsme u kamenných obchodů nebyli zvyklí. A proto v tomto článku čtenáře seznámíme s nejlepšími tipy, jak při virtuálních nákupech ušetřit.Když se člověk naladí na vlnu internetového nakupování, může ušetřit tisíce korun. A jak tedy na to? Podívejme se nejdříve, jaké druhy webových portálů, které lidem během krize pomohou ušetřit, na českém trhu existují. Mohli bychom je rozdělit do tří základních kategorií: 

  • Slevové portály
  • Weby srovnávající ceny 
  • Cashback portály 

Zboží za nejlepší cenu 

Díky internetovým srovnávačům může zákazník snadno porovnat ceny zboží u desítek e-obchodů, a navíc si může přečíst různé recenze již otrkaných online zákazníků. Mezi seriózní srovnávače cen na českém trhu patří portály Heuréka, Nákupy Google či Zboží.cz. Zejména u nákupu elektrických spotřebičů a elektroniky obecně přináší srovnání cen strategickou možnost, jak ušetřit až několik tisíc korun, ale obvykle tyto portály nenabízejí slevové poukazy, dopravu zdarma, vrácení peněz a další oblíbené bonusy. K tomu je třeba navštívit jiný typ online portálů. 

Cashback portály nabízejí oblíbenou službu jako je vrácení peněz za nákup: člověk nakoupí na internetu a část peněz se mu poté vrátí na účet v podobě několika procent z útraty, obvykle v hodnotě 5, 10, ale až 30 %. Nevýhodou je, že ne všechny eshopy se službou cashback spolupracují, ale na druhou stranu jich rapidně přibývá. Slevových portálů je ale již na českém trhu spoustu a nabízejí rozmanité slevové akce. 

Mezi důvěryhodné slevové portály na českém trhu patří PromoCodius, Slevomat, Pepa, HyperSlevy, Vykupto, Slevoteka, Slevovyprodej, Slever, Picodi či Travelking.cz. Většina slevových portálů nabízí stovky promo akcí a slevových kupónů, díky kterým zákazník nemusí čekat na výprodeje a mimořádné akce e-shopů. Provozovatelé těchto portálů třídí nabídku do různých kategorií, jako jsou zdraví, jídlo, cestování, drogerie a další, a tak zákazník hledá slevy v kategorii, která jej opravdu zajímá. 

PromoCodius Česká republika uvádí, že takové slevové portály, které nabízejí slevové kódy, vouchery, dopravu zdarma a speciální slevy u předních tuzemských a mezinárodních eshopů, jsou jednou z nejlepších možností, jak ušetřit během online nákupů. Množství slev a promo akcí se na takových portálech průběžně mění a jsou neustále aktualizované. Většina poukazů má určitou dobu platnosti, a tak z portálu zmizí, ale okamžitě se objeví nové akce. 

Takto, nákupy na internetu jsou tak nejen pohodlné, ale nabízí zákazníkům během krize i mnoho výhod a skvělých cen. 

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud