Na sportovní soustředění jedině do Benešova! | iSport.cz
25. září 2020 • 00:00

Na sportovní soustředění jedině do Benešova!

Prezentace klienta
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bouřlivák Rada: pro Sport se rozohnil nad vládními opatřeními
RUDEJ FANDA: Zlatan si šel radši dáchnout. Stanciova penalta jako od Bohdalky
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Benešově, jen kousek od Prahy, najdete skvělé místo pro sportovní soustředění dětí, mládeže i dospělých. S-centrum Benešov je zařízení s největší nabídkou sportovních aktivit v regionu, takže si zde přijdou na své sportovci všeho druhu.Pro tenisty je to tu doslova ráj, v areálu si totiž mohou zahrát až na 7 kurtech! K dispozici jsou dva venkovní, dva vnitřní a nově tři venkovní antukové kurty. Volejbalisté si mohou zahrát na vnitřním i venkovním hřišti a beach volejbal dokonce na čtyřech kurtech, které jsou v zimě opatřeny nafukovací halou.

..Foto S-CENTRUM Benešov

Pod další nafukovací halou si v zimě skvěle zatrénují malí i velcí fotbalisté, hřiště s umělou trávou má rozměry 40 x 20 metrů. Nově poslouží fotbalistům i přírodní travnatá plocha přímo v areálu. 

Pro nadšené hráče badmintonu jsou v hale k dispozici čtyři kurty. Malé gymnastky určitě ocení aerobicový sál s pružnou palubovkou, zrcadly a ozvučením ze všech čtyř rohů. Sál je vybaven cvičebními pomůckami, které jistě rádi využijí i trenéři pro kondiční lekce. Ti mohou připravit svým svěřencům program také v posilovně s kardiozónou či ve spinning sále. Pobyt sportovcům zpestří hra bowlingu, nohejbalu nebo stolního tenisu.

..Foto S-CENTRUM Benešov

Veškeré sportovní pomůcky v S-centru se samozřejmě půjčují, jen plavky si musí vzít každý své. Nechybí zde totiž ani venkovní bazén, v kterém se sportovci mohou ochladit po každém tréninku v období od června do září. V zimním období si výborně zregenerují svaly ve wellness, kde najdou finskou saunu, vířivku a páru se solnou tryskou.

..Foto S-CENTRUM Benešov

A pokud by ani tento skvělý sportovní areál někomu nestačil, jen kousek od hotelu najde krytý plavecký bazén, zimní stadion, nový atletický stadion a workoutové hřiště. 

Sportovního vyžití je v Benešově opravdu hodně, ale skvělé soustředění nezajistíte bez kvalitních služeb, které S-centrum určitě poskytuje. V restauraci s letní terasou vám zajistí celodenní stravování včetně pitného režimu, klasických svačin pro děti či náročnější vyvážené stravy pro vrcholové sportovce. Ubytováni budete v krásných dvou a vícelůžkových hotelových pokojích s vlastní koupelnou.

Služeb S-centra již využila celá řada sportovních klubů a týmů včetně české reprezentace. Zkuste také poptat zajištění vašeho sportovního soustředění! Jistě Vás překvapí přátelský přístup a individuální jednání. Více informací najdete zde.

..Foto S-CENTRUM Benešov

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud