Šarapovová má nového milence! | iSport.cz
8. ledna 2009 • 22:00

Šarapovová má nového milence!

Autor: rk
Šarapova a fešák Ebersol na basketbalu
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Tenisová sezona se pozvolna rozebíhá, dlouhodobě zraněná Maria Šarapovová však na pobíhání po dvorcích zatím nemá ani pomyšlení. Aby ano, když si ji v zámoří hýčká její nejnovější objev – fešák Charlie Ebersol.Bývalá světová jednička a nejvíce vydělávající sportovkyně zeměkoule si partnera dobře vybrala. Její Charlie je totiž z dobré rodiny. Vždyť jeho otec je šéfem prestižního kanálu NBC Sport.

Šarapová v akci:


Charlie však rozhodně není žádný rozmazlený fracek. Prošel si totiž peklem. V roce 2004 přežil u Denveru pád soukromého tryskáče a z trosek letadla pomohl v zuboženém stavu i svému tatínkovi. Tehdy čtrnáctiletého mladšího bratra Tedda však už nezachránil.

Zapomenout na hrozivou událost teď sympaťákovi pomáhá i krásná Maria, s níž se v úterý vydal na basketbalový zápas mezi Lakers a New Orleans.

Kousky vysokých chasníků si půvabný pár vychutnával natolik, že mu ani nevadily blesky z fotoaparátů dychtivých reportérů.

 
Články odjinud


Články odjinud