Je manžel Lucie Výborné dopingový podvodník? | iSport.cz
29. dubna 2009 • 14:00

Je manžel Lucie Výborné dopingový podvodník?

Autor: , ,
Lucie Výborná a její manžel
TOP VIDEA
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý nejlepší český sumista Jaroslav Poříz, manžel moderátorky Lucie Výborné, se prý při loňském mistrovství světa v estonském Rakvere vyhnul dopingové kontrole. Přijde kvůli tomu o stříbrnou medaili, kterou tam vybojoval?



Poříz za svůj přečin dostal dvouletý zákaz činnosti. Paradoxem je, že už vloni ukončil kariéru. Ještě předtím vybojoval na šampionátu stříbrnou medaili, o kterou by měl podle sekretáře Evropské unie sumó Stephena Gadda přijít.

Sumista prý ale o ničem neví. „Několik měsíců po šampionátu mi o tom přišla zpráva, ale vzbuzovalo to ve mně úsměv,“ řekl Poříz, který tvrdí, že po finálovém boji s dvousetkilovým mongolským reprezentantem Naranbatem Gankhuyagem zkolaboval a následující noc byl v nemocnici.

Kvůli trestu Pořízovi hrozí, že přijde o stříbrnou medaili, kterou v Estonsku vybojoval.

"Nevím, co na to mám říct. Jestli se budu nějak bránit, zatím nevím," prohlásil.

Poříz loni ukončil kariéru a skončil také s prací v českém svazu. V podkrkonošské Jilemnici vybudoval tréninkové centrum. Díky své výkonnosti, kterou zlepšoval i přímo v Japonsku, si vysloužil zápasnické jméno ŠiroiKuma (Bílý Medvěd).

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud