29. dubna 2009 • 14:00

Je manžel Lucie Výborné dopingový podvodník?

Autor: , ,
Lucie Výborná a její manžel
TOP VIDEA
Koukalová knihou vyvolala emoce. Jak na ní reagují její kolegové z oboru? Koukalová knihou vyvolala emoce. Jak na ní reagují její kolegové z oboru?
Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý nejlepší český sumista Jaroslav Poříz, manžel moderátorky Lucie Výborné, se prý při loňském mistrovství světa v estonském Rakvere vyhnul dopingové kontrole. Přijde kvůli tomu o stříbrnou medaili, kterou tam vybojoval?Poříz za svůj přečin dostal dvouletý zákaz činnosti. Paradoxem je, že už vloni ukončil kariéru. Ještě předtím vybojoval na šampionátu stříbrnou medaili, o kterou by měl podle sekretáře Evropské unie sumó Stephena Gadda přijít.

Sumista prý ale o ničem neví. „Několik měsíců po šampionátu mi o tom přišla zpráva, ale vzbuzovalo to ve mně úsměv,“ řekl Poříz, který tvrdí, že po finálovém boji s dvousetkilovým mongolským reprezentantem Naranbatem Gankhuyagem zkolaboval a následující noc byl v nemocnici.

Kvůli trestu Pořízovi hrozí, že přijde o stříbrnou medaili, kterou v Estonsku vybojoval.

"Nevím, co na to mám říct. Jestli se budu nějak bránit, zatím nevím," prohlásil.

Poříz loni ukončil kariéru a skončil také s prací v českém svazu. V podkrkonošské Jilemnici vybudoval tréninkové centrum. Díky své výkonnosti, kterou zlepšoval i přímo v Japonsku, si vysloužil zápasnické jméno ŠiroiKuma (Bílý Medvěd).

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze