Strakovi hoši, nespleťte si své blondýny! | iSport.cz
4. června 2009 • 03:05

Strakovi hoši, nespleťte si své blondýny!

Autor: Blesk, Pavel Krejča
Vstoupit do diskuse
3
Tomáš Necid s přítelkyní
TOP VIDEA
Brno - Olomouc: Nebyl pod tlakem, přesto si Černín vstřelil výstavní vlastňák! 2:2
Brno - Olomouc: Velký závar před Mandousovou bránou zužitkoval Přichystal, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Blonďaté vlasy, sexy postavy, modelkovský vzhled… To je podoba! Přítelkyně českých fotbalových reprezentantů jako by si z oka vypadly. Necidova Klára, Šimůnkova Karolína, Pudilova Veronika a Šírlova Nicol – nebýt vedle nich jejich chlapci, člověk by si je snadno popletl.Buď páni fotbalisti prokazují vzácně jednotný vkus, nebo existuje prototyp dívky, které mladé a bohaté kluky cíleně (a úspěšně) »loví«.

Slečna Tomáše NecidaSlečna Tomáše NecidaFoto Blesk
Tomáš Necid (19) a »záhadná« Klára
Když je spolu loni načapali při procházce Prahou fotografové, nechtěl Necid o svém novém objevu vůbec mluvit. Po přestupu ze Slavie do ruského CSKA Moskva však kanonýr povolil. „Je to Klára. Zatím za mnou byla párkrát v Rusku, ale musela se vždy po pár dnech vrátit. Maturuje,“ prozradil Tomáš. „V Moskvě mám byt, tak doufám, že by tam pak se mnou mohla bydlet. Máme rádi módu a nákupy a tady je těch super obchodů strašně moc,“ liboval si Necid.

 

Přítelkyně Pavla ŠírlaPřítelkyně Pavla ŠírlaFoto Blesk
Radek Šírl (28) a studentka Nicol (22)
Radek je s Nicol teprve tři měsíce. „Jsme spolu krátce. Poznali jsme se přes kamarádku, když jsem byl v Česku na operaci nosu a kolene,“ popsal Šírl. Že by snad Nicol byla doktorkou, či sestřičkou? Kdepak! „Studuje hotelovou školu v Karlových Varech. Měli jsme volno, zašli na kafe a zjistili, že si rozumíme,“ nastínil. „Už za mnou byla i na pět dní v Rusku. Zalíbilo se jí tam, takže začne navštěvovat školu dálkově a bude jezdit za mnou do Petrohradu častěji,“ raduje se obránce Zenitu.

 

Partnerka Daniela PudilaPartnerka Daniela PudilaFoto Blesk
Daniel Pudil (23) a Veronika Strnadová
Dlouho to spolu táhnou a hodně toho zažili. Veronika Strnadová a její přítel Daniel Pudil, záložník belgického Genku, se už také ruku v ruce namočili do několika průšvihů. Veronika je pěkné »kvítko «. Byla u toho, když její přítel v létě 2007 řídil opilý. Před policií nejdřív ujížděl, pak přesedl dozadu a tvrdil, že neřídil... Naměřili mu 1,77 promile alkoholu v krvi. Loni přišel Pudil kuriózně o EURO, protože si v hospodské rvačce před srazem zlomil ruku. Prý bránil svoji lásku.

 

Vstoupit do diskuse
3
Články odjinud


Články odjinud