Rybář Řepka vábí Vlaďku pod stan

Focení trvalo několik hodin
Vlaďka i Tomáš si focení užívali
Vlaďka s Tomášem se nechali nafotit pro nadaci Rakovina věc veřejná
Vlaďka i Tomáš si focení užívali
Měla takový obrovský, vysvětluje Tomáš Řepka moderátorovi Jiřímu Krampolovi, čím ho Vlaďka Erbová zaujala.
Vlaďka Erbová ukazuje, že když si Tomáše Řepku poprvé vygooglila, uviděla naběhlé žíly, rozbité kamery a fakáče.
No, tahle mikina by šla
24
Fotogalerie
kub
Svět hvězd
Vstoupit do diskuse (8)

Dubaj? Maledivy? Seychely? Kdepak, Tomáš Řepka neláká svou milou na žádnou z těchto destinací. Část dovolené, která se blíží ke konci, by chtěl prožít naopak velice skromně – u rybníka ve stanu. Stoper pražské Sparty to přiznal v pořadu TopStar televize Prima.

S fotbalem i soukromě už zcestoval celý svět, luxusní hotely a mnohahodinové lety se mu přejedly. Tomáš Řepka teď sní o zcela prostých prázdninách – pěkně doma a v přírodě.

„Tahám Vlaďku na kolo, na výšlapy,“ přiznal letenský kapitán. „A taky ji chci vzít pod stan a na ryby, pořídil jsem si rybářský lístek.“

Ačkoli je Erbová holka z vesnice, je otázkou, jestli na tak nekomfortní trávení volného času přistoupí.

„Říkal jsem ji, že bude bez teplé vody a dalších věcí. Ještě se nevyjádřila,“ uvedl s úsměvem Řepka, který svou nabídku bere v nadsázce jako test své partnerky.

„Teď se pozná vztah modelky ke sportovci,“ háže krásné brunetce rukavici.

Vstoupit do diskuze (8)