15. února 2012 • 06:00

Valentýn podle kouče Sparty Hřebíka: Místo růží koupil ženě fén

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
TOP góly 19.kola  La Ligy: Ukázkový přímák v podání Messiho i rána Gumbaua TOP góly 19.kola La Ligy: Ukázkový přímák v podání Messiho i rána Gumbaua
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že je Valentýn, svátek všech zamilovaných, jen pro mladé? Omyl! Vždyť v úterý vyvedl svou paní na večeři i trenér fotbalistů Sparty Jaroslav Hřebík (63). A jak zachytily objektivy Blesku, nezůstalo jen u dobrého jídla. Sám fénu příliš neužije, a tak není těžké odhadnout, komu dárek patřil.879570:full:true:true:true

Hřebíkovi si vyšli do pizzerie, která je v obchodním centru na stanici metra Budějovická. Posadili se přímo k oknu, povídali si a mohli sledovat, jak se na Prahu snáší sníh. Navíc nakonec možná i ušetřili – navštívená restaurace totiž patří do řetězce, který je partnerem letenského klubu.

Jelikož nový generální sportovní manažer Sparty přišel nevyzbrojen obligátní červenou růží, po jídle manželé zamířili do jednoho z blízkých obchodů. Tam si paní Dana vybrala fén, který vyšel na 400 korun.

Na kvalitní dary musí Jaroslav Hřebík po prosincovém návratu do Sparty obzvlášť dbát. „Manželka mi řekla, že jsem jí dal ten nejhorší možný vánoční dárek,“přiznal po podpisu smlouvy nevelké nadšení své ženy z práce na Letné.

Tam teď bude trávit stále víc času, protože už v sobotu začne pro podzimního mistra jarní část ligy – sparťané hostí Slovácko. Úterní večeře tak byla možná na dlouhou dobu poslední chvílí, kdy nemusel myslet na fotbal.

„Tak co, táto? Koupíme ho?“ Výběr fénu na vlasy byl hlavně na paní Hřebíkové
„Tak co, táto? Koupíme ho?“ Výběr fénu na vlasy byl hlavně na paní Hřebíkové

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze