Valentýn podle kouče Sparty Hřebíka: Místo růží koupil ženě fén | iSport.cz
15. února 2012 • 06:00

Valentýn podle kouče Sparty Hřebíka: Místo růží koupil ženě fén

Autor:
TOP VIDEA
PĚTKA: Trenér kola? Vrba za další střídání i vrtochy před novináři PĚTKA: Trenér kola? Vrba za další střídání i vrtochy před novináři
LIGOVÝ INSIDER s Jiránkem: Matoušek je hráč, který tady 20 let nebyl LIGOVÝ INSIDER s Jiránkem: Matoušek je hráč, který tady 20 let nebyl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že je Valentýn, svátek všech zamilovaných, jen pro mladé? Omyl! Vždyť v úterý vyvedl svou paní na večeři i trenér fotbalistů Sparty Jaroslav Hřebík (63). A jak zachytily objektivy Blesku, nezůstalo jen u dobrého jídla. Sám fénu příliš neužije, a tak není těžké odhadnout, komu dárek patřil.879570:full:true:true:true

Hřebíkovi si vyšli do pizzerie, která je v obchodním centru na stanici metra Budějovická. Posadili se přímo k oknu, povídali si a mohli sledovat, jak se na Prahu snáší sníh. Navíc nakonec možná i ušetřili – navštívená restaurace totiž patří do řetězce, který je partnerem letenského klubu.

Jelikož nový generální sportovní manažer Sparty přišel nevyzbrojen obligátní červenou růží, po jídle manželé zamířili do jednoho z blízkých obchodů. Tam si paní Dana vybrala fén, který vyšel na 400 korun.

Na kvalitní dary musí Jaroslav Hřebík po prosincovém návratu do Sparty obzvlášť dbát. „Manželka mi řekla, že jsem jí dal ten nejhorší možný vánoční dárek,“přiznal po podpisu smlouvy nevelké nadšení své ženy z práce na Letné.

Tam teď bude trávit stále víc času, protože už v sobotu začne pro podzimního mistra jarní část ligy – sparťané hostí Slovácko. Úterní večeře tak byla možná na dlouhou dobu poslední chvílí, kdy nemusel myslet na fotbal.

„Tak co, táto? Koupíme ho?“ Výběr fénu na vlasy byl hlavně na paní Hřebíkové
„Tak co, táto? Koupíme ho?“ Výběr fénu na vlasy byl hlavně na paní Hřebíkové

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze