31. března 2012 • 19:45

Ochrnutý motocyklista Šembera byl na operaci: Jsem Frankenstein!

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Statečně se pere s osudem, na nic si nestěžuje a ještě si dokáže sám ze sebe udělat srandu... Motocyklový závodník Lukáš Šembera po nešťastné nehodě na minimotorce ochrnul a od té doby je na invalidním vozíku. Ve čtvrtek musel na operaci a s jejím výsledkem se pochlubil i na facebooku..."Jsem Frankenstein," napsal si na svůj profil Šembera k fotce, která ukazuje zadní stranu jeho stejna sešitou desítkami stehů. "Přemisťovali mi sval," dodal k děsivému obrázku, jako by se nechumelilo.

"Lukáš měl prosezeninu, tkáň mu nefunguje tak, jak má. On loni v létě a na podzim hodně zhubl. Doktoři původně říkali, že mu sešijí kůži v místě, kde to bylo děravý. Ale museli mu posunout sval," vysvětloval pro Aha! i jeho otec Jiří.

"Takhle to museli strašně rozříznout a sešít," okomentoval i dost brutální obrázek. Za odměnu nicméně Šembera mladší dostane čtyřkolku. "Už se na to těší," řekl Aha! jeho otec.

Ten také stále věří, že se jeho syn postaví na vlastní nohy. "Když člověk sleduje, jak dokážou udělat transplantaci obličeje tak, že ti lidé cítí, tak tomu věříme. A oni to jednou dokážou. Samo už to nepřijde, že by se jeden den vzbudil a chodil. Nevěříme na zázraky, ale vědě ano," věří Jiří Šembera.

Lukáš Šembera s přítelkyní
Lukáš Šembera s přítelkyní

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze