31. března 2012 • 19:45

Ochrnutý motocyklista Šembera byl na operaci: Jsem Frankenstein!

Autor:
TOP VIDEA
Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval
Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0 Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Statečně se pere s osudem, na nic si nestěžuje a ještě si dokáže sám ze sebe udělat srandu... Motocyklový závodník Lukáš Šembera po nešťastné nehodě na minimotorce ochrnul a od té doby je na invalidním vozíku. Ve čtvrtek musel na operaci a s jejím výsledkem se pochlubil i na facebooku..."Jsem Frankenstein," napsal si na svůj profil Šembera k fotce, která ukazuje zadní stranu jeho stejna sešitou desítkami stehů. "Přemisťovali mi sval," dodal k děsivému obrázku, jako by se nechumelilo.

"Lukáš měl prosezeninu, tkáň mu nefunguje tak, jak má. On loni v létě a na podzim hodně zhubl. Doktoři původně říkali, že mu sešijí kůži v místě, kde to bylo děravý. Ale museli mu posunout sval," vysvětloval pro Aha! i jeho otec Jiří.

"Takhle to museli strašně rozříznout a sešít," okomentoval i dost brutální obrázek. Za odměnu nicméně Šembera mladší dostane čtyřkolku. "Už se na to těší," řekl Aha! jeho otec.

Ten také stále věří, že se jeho syn postaví na vlastní nohy. "Když člověk sleduje, jak dokážou udělat transplantaci obličeje tak, že ti lidé cítí, tak tomu věříme. A oni to jednou dokážou. Samo už to nepřijde, že by se jeden den vzbudil a chodil. Nevěříme na zázraky, ale vědě ano," věří Jiří Šembera.

Lukáš Šembera s přítelkyní
Lukáš Šembera s přítelkyní

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze