Jágr má novou Innu. Je z ní černovláska | iSport.cz
6. listopadu 2010 • 16:54

Jágr má novou Innu. Je z ní černovláska

Autor: bke
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spojení bloňďatá kráska Inna Puhajková (24) už neplatí. Z blondýnky je totiž černovláska, což je zřejmě překvapivější změna, než kdyby její přítel hokejista Jaromír Jágr vyjel na led s jiným číslem než 68.A jak sama Inna tvrdí: "Chtěla jsem zkusit změnu." Což se jí opravdu povedlo. Nikdo z jejího okolí jí na to nic špatného neřekl. Naopak.A proti není ani její přítel, hvězdný hokejista Jaromír Jágr (38). I jemu se nová barva vlasů jeho milé líbí.

Jaromír Jágr dostal za odměnu pusu od své milé InnyJaromír Jágr dostal za odměnu pusu od své milé InnyFoto Sport
Jágr na konci října dostal z rukou prezidenta Václava Klause státní vyznamenání.

Na ceremoniálu Inna nebyla, proto se se svou novou image pochlubila až tento týden po návratu z ruského Omsku, kde Jágr hraje.

Inna, která si obarvila vlasy před třemi týdny v Moskvě, totiž poprvé s černou hřívou zapózovala před fotografy v luxusní sushi restauraci spolu se zpěvákem Sámerem Issou. Oba tam pokřitili novou příchuť chipsů Senza Wasabi.

Posuďte sami, jak se vám nová barva vlasů Inny líbí?

Jágrova přítelkyně Inna pózovala v roli Japonky se Sámerem Issou
Jágrova přítelkyně Inna pózovala v roli Japonky se Sámerem Issou

 
Články odjinud


Články odjinud