8. září 2013 • 00:59

České holky dobyly New York. Juniorky vyhrály čtyřhru na US Open

Autor:
Reklama
Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková získaly třetí grandslamový titul
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Při závěrečném víkendu grandslamového US Open se přeci jen mohou radovat čeští fanoušci. Po Andree Hlaváčkové, která ovládla smíšenou čtyřhru, uspěly i sedmnáctileté juniorky Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou. Nasazené jedničky ve finále jen s malým zaseknutím v závěru druhé sady přehrály třetí nasazený pár Benčičová - Sorribes Tormová 6:3 a 6:4.Siniaková s Krejčíkovou, třetí a čtvrtá juniorka světa, spolu v New Yorku zkompletovaly vítězný grandslamový hattrick - poté, co se daly dohromady před French Open, vyhrály v Paříži, Wimbledony a teď ovládly i US Open.

Na závěr jejich juniorské kariéry tak mohl přijít taneček, kterým slavily své poslední úspěchy.

VIDEO | Takhle slavily mladé Češky titul v kanadském Repentigny


 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze