28. října 2008 • 09:30

Williamsová si zahraje s Blakem

Autor:
Serena Williams
TOP VIDEA
Ostrava - Dukla: Brandner dotlačil ve skrumáži míč do brány, Dukla vede 1:0 Ostrava - Dukla: Brandner dotlačil ve skrumáži míč do brány, Dukla vede 1:0
Mountfield HK - Liberec: Ordošovo vyloučení, na které si po zápase stěžoval kouč Pešán Mountfield HK - Liberec: Ordošovo vyloučení, na které si po zápase stěžoval kouč Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

Serena Williamsová a James Blake budou reprezentovat USA na Hopmanově poháru smíšených tenisových družstev, který se uskuteční od 3. do 9. ledna příštího roku v Perthu. Informoval o tom ředitel turnaje Paul McNamee.


REKLAMA
digi tv

Třetí hráčka světového žebříčku a vítěz dvou ročníků Hopmanova poháru se společně v turnaji představí po pěti letech. V roce 2003 porazili ve finále domácí Austrálii.

Pro lednový podnik, jehož posledních dvou ročníků se zúčastnili i čeští reprezentanti Tomáš Berdych a Lucie Šafářová, jsou známé i další dvojice. Za Austrálii budou hrát Lleyton Hewitt a Casey Dellacquaová, za Slovensko Dominika Cibulková s Dominikem Hrbatým.

Německo budou reprezentovat Sabine Lisická s Nicolasem Kieferem, Francie vyšle dvojici Alizé Cornetová, Gilles Simon, z Ruska přijedou sourozenci Marat a Dinara Safinovi a z Itálie Flavia Pennettaová s Simonem Bolellim.

Osmičku týmů doplní vítěz asijského Hopmanova poháru, o kterém se rozhodne v listopadu v Kazachstánu.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, tenis, usa, blake, williamsováKlasická verze
Mobilní verze