1. dubna 2011 • 09:05

VIDEO: Nebreč! Ferrer vypálil míček po kojenci

Autor: ,
Reklama
480p360p240p
David Ferrer vypálil míček směrem na plačící dítě
TOP VIDEA
Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenista David Ferrer (28) použil zavrženíhodný způsob, jak utišit plačící dítě. Na turnaji v Miami prohrával s Fishem 5:7, 1:1 a 15:40 ve třetím gamu. Byl na podání, ale rušil ho brekot kojence, kterého v hledišti táta nedokázal utišit.


REKLAMA
digi tv

Vynervovaný Ferrer směrem k dítěti odpálil forhendový lob. Balonek sice nikomu neublížil a prcka minul, ovšem dítě kupodivu ztichlo. A jeho táta se na potrhlého Španěla na kurtu díval dost nenávistně…

„Nic se nestalo, ten pláč se ozval jen na chvilku, nevadil mi. Měl jsem jiný problém. Bylo mi zle od žaludku a ve druhém setu jsem skoro nemohl běhat,“ zdůvodňoval své podivné chování David Ferrer.

Každopádně od chvíle, kdy odpálil tenisák na tribunu, uhrál už jediný game. A druhý set skončil 6:2 pro Fishe, který se díky výhře poprvé v kariéře vyšplhal na pozici americké jedničky.

Radost skotského tenisty
Radost skotského tenisty

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze