VIDEO: Nebreč! Ferrer vypálil míček po kojenci | iSport.cz
1. dubna 2011 • 09:05

VIDEO: Nebreč! Ferrer vypálil míček po kojenci

Autor: ČTK , om
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenista David Ferrer (28) použil zavrženíhodný způsob, jak utišit plačící dítě. Na turnaji v Miami prohrával s Fishem 5:7, 1:1 a 15:40 ve třetím gamu. Byl na podání, ale rušil ho brekot kojence, kterého v hledišti táta nedokázal utišit.Vynervovaný Ferrer směrem k dítěti odpálil forhendový lob. Balonek sice nikomu neublížil a prcka minul, ovšem dítě kupodivu ztichlo. A jeho táta se na potrhlého Španěla na kurtu díval dost nenávistně…

„Nic se nestalo, ten pláč se ozval jen na chvilku, nevadil mi. Měl jsem jiný problém. Bylo mi zle od žaludku a ve druhém setu jsem skoro nemohl běhat,“ zdůvodňoval své podivné chování David Ferrer.

Každopádně od chvíle, kdy odpálil tenisák na tribunu, uhrál už jediný game. A druhý set skončil 6:2 pro Fishe, který se díky výhře poprvé v kariéře vyšplhal na pozici americké jedničky.

Radost skotského tenisty
Radost skotského tenisty

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud