Zraněný Del Potro nejspíš zmešká French Open | iSport.cz
10. května 2011 • 13:19

Zraněný Del Potro nejspíš zmešká French Open

Autor: ČTK
Del Potro kvůli zranění možná přjde o French Open
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý grandslamový vítěz Juan Martín Del Potro zřejmě přijde kvůli problémům se svalem o vrchol antukové sezony Roland Garros. Dvaadvacetiletý argentinský tenista musel vzdát v minulém týdnu v Madridu zápas se španělskou jedničkou Rafaelem Nadalem a po příletu domů od lékařů uslyšel, že má v hýžďovém svalu osmimilimetrovou trhlinu."Nevíme, jak dlouho potrvá, než se bude moci na kurty vrátit, ale vypadá to, že druhý grandslam sezony nestihne," uvedl v pondělním prohlášení tým argentinského tenisty, který překvapivě ovládl US Open před dvěma lety. French Open v Paříži začne za necelé dva týdny.

Vítěz devíti turnajů Del Potro má navzdory nízkému věku velké problémy se zdravím.

Téměř o celou loňskou sezonu přišel kvůli operaci zápěstí a letošní začal coby hráč až z páté stovky světového žebříčku. Postupně se však dral vzhůru a po nedávném titulu v Estorilu je v pořadí ATP už jednatřicátý.

Témata:  sport, tenis, Del, Potro, zranění
 
Články odjinud


Články odjinud