10. července 2011 • 10:14

Kvitová chodí s mladíčkem, diví se Němci

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka vytáhl přímák, Daridovi brankář ukradl gól NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka vytáhl přímák, Daridovi brankář ukradl gól
TOP góly 21. kola: Vítězná hlavička Koláře a Budínského sólo TOP góly 21. kola: Vítězná hlavička Koláře a Budínského sólo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zájem médií o wimbledonskou vítězku Petru Kvitovou neutuchá. Zahraniční novináři se v posledních dnech museli rychle naučit, kdo vlastně mladá Češka je a když už obsáhli její sportovní kariéru, začínají se zajímat o soukromí. Německý bulvární deník Bild se teď například diví, že Kvitová chodí s šestnáctiletým zajíčkem.


REKLAMA
digi tv

"Petra Kvitová minulou neděli překvapivě vyhrála finále Wimbledonu proti Marii Sharapovové.

Wimbledonská vítězka miluje šestnáctiletého, diví se NěmciWimbledonská vítězka miluje šestnáctiletého, diví se Němci
Co je ale ještě překvapivější - jejímu příteli je pouhých 16 let," podivují se Němci. A aby uklidnili své konzervativnější čtenáře, dodávají: "Na veřejnosti to není problém, v Česku jsou děti pod zákonem jen do 15 let."

Láska kolegů z prostějovského tenisového klubu prý trvá asi půl roku. Přítelem jednadvacetileté tenistky je Adam Pavlásek, jeden z nejtalentovanějších českých tenistů. A proslýchá se, že i jejich láska je jedním z důvodů Petřiných skvělých výkonů v posledních měsících.

Ve vztahu má možná navrch Kvitová, na kurtu prý ale ve vzájemných soubojích vládne Adam. "Muži mají to dvoustovkové podání, proti nám ženám to hrají kraťas-lob a člověk lítá jak hadr na holi," smála se šampionka v nedávném diskuzním pořadu České televize.

Vztah tenistů Petry Kvitové a Adama Pavláska zaujal i v zahraničí
Vztah tenistů Petry Kvitové a Adama Pavláska zaujal i v zahraničí

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, tenis, kvitová, bild
 Klasická verze
Mobilní verze