20. července 2011 • 13:54

Štěpánek vyřídil Seppiho a je ve třetím kole

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

AKTUALIZOVÁNO - Tenista Radek Štěpánek porazil v Hamburku třináctého nasazeného Andrease Seppiho z Itálie 6:1, 7:5 a postoupil do třetího kola. Dalším soupeřem dvaatřicetiletého Čecha v boji o čtvrtfinále bude vítěz zápasu mezi turnajovou jedničkou Gaelem Monfilsem z Francie a španělským kvalifikantem Albertem Ramosem.

Tenista Radek Štěpánek porazil v Hamburku třináctého nasazeného Andrease Seppiho z Itálie 6:1, 7:5 a postoupil do osmifinále. S turnajem se naopak rozloučil Lukáš Rosol, který dnes nestačil na turnajovou trojku Nicoláse Almagra a se španělským antukářem prohrál dvakrát 4:6.

Dvaatřicetiletý Štěpánek, který na předchozích dvou turnajích vypadl v prvním kole, si se Seppim, letos vítězem turnaje na trávě v Eastbourne, poradil za hodinu a 28 minut. Český hráč využil všech pět brejkbolů, které si vypracoval.

Štěpánkovým soupeřem v boji o čtvrtfinále bude turnajová jednička Gael Monfils z Francie, který vyřadil španělského kvalifikanta Alberta Ramose. Se světovou sedmičkou Monfilsem má Štěpánek bilanci dvou výher a čtyř porážek.

Čilič (Chorv.) - Knittel (Něm.) 6:3, 6:7 (4:7), 6:4,
Monaco (Arg.) - Tipsarevič (9-Srb.) 6:2, 6:4.

Čtyřhra - 1. kolo: Čermák, Polášek (4-ČR/SR) - Golubjov, Istomin (Kaz./Uzb.) 6:3, 6:4.