Štěpánek vyřídil Roddicka v prvním setu, nakonec však padl

0
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?
SESTŘIH: Arsenal - Chelsea 5:0. Kanonáda v derby, dvakrát se trefil Havertz

TURNAJ V BASILEJI - Český tenista Radek Štěpánek vypadl v Basileji ve druhém kole. S turnajovou sedmičkou Američanem Andym Roddickem dnes prohrál 6:2, 3:6 a 3:6. Dvaatřicetiletý Štěpánek, jehož zápas v hale sledoval i bývalý fotbalový reprezentant a záložník Basileje Radoslav Kováč, získal první set, pak ale nedokázal s Roddickem držet krok.

S devětadvacetiletým Američanem prohrál za hodinu a 44 minut a v osmém vzájemném zápase si připsal sedmou porážku.

Roddick se ve čtvrtfinále utká s basilejským rodákem a další bývalou světovou jedničkou Rogerem Federerem.

Bez problémů pokračuje ve Švýcarsku první hráč světa Novak Djokovič. Srb, který ve Basileji startuje po šestitýdenní pauze, porazil ve druhém kole Poláka Lukasze Kubota 6:1, 6:2.

Ve čtvrtfinále se vítěz turnaje z roku 2009 a loňský finalista utká s Marcosem Baghdatisem z Kypru.