12. dubna 2012 • 18:26

Zakopalová trápila Cibulkovou, nakonec však v Barceloně končí

Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu

Česká tenistka Klára Zakopalová vypadla na antukovém turnaji v Barceloně ve druhém kole. Třicetiletá rodačka z Prahy prohrála v zápase o postup do čtvrtfinále 7:5, 4:6 a 4:6 se Slovenkou Dominikou Cibulkovou.

digi tv

Zakopalová v utkání, v němž tenistky ztratily dohromady sedmnáctkrát podání, vyhrála první set. V druhé sadě byl zápas na více než hodinu přerušen kvůli dešti a po pauze Cibulková vyrovnala.

V rozhodujícím setu Zakopalová vedla už 4:2, nicméně třetí nasazená Slovenka čtyřmi vyhranými gamy za sebou skóre otočila a po proměněném třetím mečbolu vyhrála nad zkušenou Češkou i druhý vzájemný zápas.

Dvouhra - 2. kolo:

Cibulková (3-SR) - Zakopalová (ČR) 5:7, 6:4, 6:4,

Bejgelzimerová (Ukr.) - Pennettaová (5-It.) 6:2, 6:7 (5:7), 6:4.

Čtyřhra - čtvrtfinále:

Cetkovská, Záhlavová-Strýcová (ČR) - Solerová, C. Suárezová (Šp.) 6:2, 7:5.

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko