Šoumen Monfils! Chtěl pobavit frajeřinkou, výměnu však zazdil | iSport.cz
Pavel Novotný
17. června 2013 • 10:35

Šoumen Monfils! Chtěl pobavit frajeřinkou, výměnu však zazdil

Gael Monfils je prostě šoumen
TOP VIDEA
Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3 Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3
Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Tohle se francouzskému tenistovi Gealu Monfilsovi opravdu nepovedlo. Ve čtvrtfinále turnaje v Halle bojoval o postup s domácím Haseem a nezačal vůbec špatně. První set vyhrál 7:6, ve druhém prohrával při svém podání 3:5, pak však předvedl frajeřinu, která ho vyšla dost draho.Za stavu 15:15 si domácího hráče perfektně rozebral, chybělo jen celou výměnu zakončit smečí, kterou by zvládl i průměrný dorostenec.

Možná právě to bývalé světové sedmičce přišlo snad až moc jednoduché, a tak chtěl domácí fanoušky trochu pobavit.

Míček si nechal po vzoru basketbalových míčových kouzelníků skočit mezi nohama a až potom z otočky smečoval. Nedůrazný úder však Haas vystihl a po krátké výměně slavil vítězný bod.

Vyhrál nejen game, ale i celý set a nakonec i zápas. Monfils, který ve druhém kole vyřadil našeho Jana Hernycha a na Roland Garros v prvním kole i Tomáše Berdycha, se tak s turnajem rozloučil.

Tommy Haas naproti tomu došel do semifinále, kde v odvetném zápase za loňské finále podlehl Rogeru Federerovi, který později také celý turnaj vyhrál.

VIDEO: Tohle se Francouzovi nepovedlo

 

 

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud