Štěpánek je v Los Angeles v semifinále | iSport.cz
21. července 2007 • 00:00

Štěpánek je v Los Angeles v semifinále

Autor: ČTK
Radek Štěpánek
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český tenista Radek Štěpánek se na turnaji v Los Angeles nezastavil ani ve čtvrtfinále a stejně jako minulý týden na antuce v Gstaadu si zahraje i na americkém betonu o postup do finále.Český tenista Radek Štěpánek se na turnaji v Los Angeles nezastavil ani ve čtvrtfinále a stejně jako minulý týden na antuce v Gstaadu si zahraje i na americkém betonu o postup do finále. Bývalý osmý hráč světa porazil v boji o účast v semifinále domácí překvapení Zacha Fleishmana. Až 162. tenista žebříčku Fleishman v prvním kole šokoval vítězstvím nad nejvýše nasazeným Fernandem Gonzalezem, na Štěpánka už ale v pátek nestačil. Osmadvacetiletý rodák z Karviné vyhrál za 62 minut 6:4 a 6:2 a čeká ho duel s navrátilcem na turnaje Nicolasem Kieferem z Německa. Se třicetiletým Kieferem má zatím Štěpánek nepříznivou bilanci 1:3. Druhé semifinále obstará domácí favorit James Blake a Korejec I Hjong-tchek.


Výsledky: Dvouhra - čtvrtfinále: Štěpánek (ČR) - Fleishman (USA) 6:4, 6:2, Blake (2-USA) - Spadea (USA) 7:6 (7:2), 6:4, I Hjong-Tchek (7-Korea) - Safin (3-Rus.) 4:6, 7:5, 6:4, Kiefer (Něm.) - Berrer (Něm.) 7:6 (7:5), 6:1. Semifinálové dvojice: Štěpánek - Kiefer, I Hjong-tchek - Blake.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud