Gabriela Sabatini, stále krásná a bez chlapa | iSport.cz
28. srpna 2008 • 14:00

Gabriela Sabatini, stále krásná a bez chlapa

Autor: Blesk
Gabriela Sabatini
TOP VIDEA
Sparta měla odvolat Jílka už po konci podzimu, říká redaktor Sportu Sparta měla odvolat Jílka už po konci podzimu, říká redaktor Sportu
Nový trenér Sparty Václav Kotal: První úkol bude zapracovat na zlepšení obrany Nový trenér Sparty Václav Kotal: První úkol bude zapracovat na zlepšení obrany
VŠECHNA VIDEA ZDE

V osmdesátých letech po ní chlapi šíleli. Tmavé vlasy a ještě tmavší oči z ní udělaly tehdejší sexsymbol. Argentinka Gabriela Sabatini však okouzlila fanoušky hlavně tenisem!„Jakmile jsem od rodičů dostala první raketu, změnil se mi život,“ vyprávěla několikrát dnes už osmatřicetiletá šarmantní dáma.

V šesti letech na kurtu začala, v osmi poprvé vyhrála turnaj, ve třinácti triumfovala na prestižním juniorském klání Orange Bowl v Miami.

V patnácti se dostala do semifinále Roland Garros, ve dvaceti vyhrála US Open. A v šestadvaceti ukončila kariéru. Dlouhodobé potíže s břišními svaly ji okradly o mnohé úspěchy.

„Abych se přiznala, byla to jedna z nejlepších věcí, co mě potkala,“ přiznala po letech tehdejší rivalka, fenomenálníSteffi Graf. Na dvorcích si Sabatini přišla na 135 milionů korun.

„Byly to těžce vydělané peníze. Tenisový život je strašně stereotypní,“ podotkla. „Teď je to mnohem lepší,“ doplnila čarokráska. Není divu, že po ní prahl nejeden playboy! Prošla prý náručemi miliardáře Donalda Trumpa, tenisty Henri Leconta či zpěváka Ricky Martina.

„Jasně. Spala jsem se všemi,“ vypálila. Pak ale vážně dodala. „Opravdu si myslíte, že profesionální tenista má čas takhle dovádět? Za každý odpočinek je vděčný. Psaly se nesmysly,“ upozornila otráveně.

Teď, stále ještě nezadaná »Gaby«, zraje jako víno v Buenos Aires a své soukromí si střeží jako lev. Díky reklamám na Pepsi, sluneční ýle, rakety, oblečení i mléko shrábla miliony.

Nejvíc jí ale vynášejí po ní pojmenované parfémy, které jsou populární na celém světě. „Jsem teď šťastná. Opravdu šťastná,“ dodala.

Témata:  sport, tenis, sabatini

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud