Gabriela Sabatini, stále krásná a bez chlapa | iSport.cz
28. srpna 2008 • 14:00

Gabriela Sabatini, stále krásná a bez chlapa

Gabriela Sabatini
TOP VIDEA
Asistent trenéra reprezentace Chytrý: U Dočkala musíme počkat na přesnou diagnózu Asistent trenéra reprezentace Chytrý: U Dočkala musíme počkat na přesnou diagnózu
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Efekt Franz zatím bez odezvy a Slavia mířící za titulem PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Efekt Franz zatím bez odezvy a Slavia mířící za titulem
VŠECHNA VIDEA ZDE

V osmdesátých letech po ní chlapi šíleli. Tmavé vlasy a ještě tmavší oči z ní udělaly tehdejší sexsymbol. Argentinka Gabriela Sabatini však okouzlila fanoušky hlavně tenisem!„Jakmile jsem od rodičů dostala první raketu, změnil se mi život,“ vyprávěla několikrát dnes už osmatřicetiletá šarmantní dáma.

V šesti letech na kurtu začala, v osmi poprvé vyhrála turnaj, ve třinácti triumfovala na prestižním juniorském klání Orange Bowl v Miami.

V patnácti se dostala do semifinále Roland Garros, ve dvaceti vyhrála US Open. A v šestadvaceti ukončila kariéru. Dlouhodobé potíže s břišními svaly ji okradly o mnohé úspěchy.

„Abych se přiznala, byla to jedna z nejlepších věcí, co mě potkala,“ přiznala po letech tehdejší rivalka, fenomenálníSteffi Graf. Na dvorcích si Sabatini přišla na 135 milionů korun.

„Byly to těžce vydělané peníze. Tenisový život je strašně stereotypní,“ podotkla. „Teď je to mnohem lepší,“ doplnila čarokráska. Není divu, že po ní prahl nejeden playboy! Prošla prý náručemi miliardáře Donalda Trumpa, tenisty Henri Leconta či zpěváka Ricky Martina.

„Jasně. Spala jsem se všemi,“ vypálila. Pak ale vážně dodala. „Opravdu si myslíte, že profesionální tenista má čas takhle dovádět? Za každý odpočinek je vděčný. Psaly se nesmysly,“ upozornila otráveně.

Teď, stále ještě nezadaná »Gaby«, zraje jako víno v Buenos Aires a své soukromí si střeží jako lev. Díky reklamám na Pepsi, sluneční ýle, rakety, oblečení i mléko shrábla miliony.

Nejvíc jí ale vynášejí po ní pojmenované parfémy, které jsou populární na celém světě. „Jsem teď šťastná. Opravdu šťastná,“ dodala.

Témata:  sport, tenis, sabatini

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud