Jiří Punčochář
31. října 2008 • 14:32

Berdych končí spolupráci s trenérem

Tomáš Berdych
TOP VIDEA
SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly
Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tomáš Berdych se rozchází se svým trenérem Navrátilem. Přípravu pro novou sezónu zahájí nejlepší český tenista s novým trenérem Tomášem Krupou.


REKLAMA
digi tv

„Můj dosavadní kouč Jaroslav Navrátil přijal nabídku stát se od příštího roku šéftrenérem prostějovského TK Agrofert. Proto jsem se na funkci osobního trenéra dohodl s volným Tomášem Krupou," řekl Tomáš Berdych před odletem na zahraniční dovolenou. Tomáš Krupa před Berdychem Radka Štěpánka.

„Kromě Krupy chci v nejužším týmu dále spolupracovat s fyzioterapeutem Martinem Janouškem a kondičním trenérem Davidem Vydrou. Cílem je navázat na turnajové úspěchy, postup ve světovém žebříčku a co nejlepší výsledek v Davis Cupu."

Jaroslav Navrátil bude mít na starosti dohled nad přípravou talentovaných prostějovských tenistů v čele s Tomášem Berdychem, Lucií Šafářovou, Petrou Kvitovou, Janem Hájkem, Michalem Tabarou či Dušanem Lojdou.

„Chceme náš klub maximálně profesionalizovat a jedním z důležitých kroků je volba správného šéftrenéra s bohatými zkušenostmi a respektem. Lepší volbu než Jarda Navrátil si nedokážu představit. Jsem rád, že mou nabídku přijal," vysvětlil majitel TK Plus Prostějov Miroslav Černošek.

Jaroslav Navrátil dál zůstává kapitánem českého daviscupového týmu. „Ve své funkci budu mít více času i možností sledovat všechny české hráče a v době zápasů nebudu v dvojí roli. Věřím, že se nám podaří maximálně využít síly a možností mužstva, které bude k dispozici."

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, tenis, berdychKlasická verze
Mobilní verze