VIP Sport

21. září 2013 • 17:00

TOP sexuální hrátky sportovců. Kdo ze slavných se nechal nachytat?

Autor: bko
###BLOK-TOP-VIDEA###

FOTOGALERIE | Za slávu se platí, to je stará známá věc. Jednou z takových "splátek" je i téměř absolutní ztráta soukromí. Výjimkou nejsou ani světové sportovní hvězdy, které často uváznou ve spárech paparazzi, třeba na dovolené. A leckdy i v hodně choulostivých pozicích...Své by o tom mohl vyprávět třeba hvězdný Cristiano Ronaldo. Toho pronásledují fotografové s teleobjektivy už hodně dlouho a od doby, kdy začal chodit s ruskou supermodelkou Irinou Shayk, dvojnásob.

Portugalská star Realu Madrid se sice na dovolených snaží schovávat na luxusních jachtách uprostřed moře, ale není mu to nic platné, superfoťáky paparazzi na jeho intimní chvilky s krásnou Irinou stejně dohlédnou...

To takový Cesc  Fabregas si užíval s přítelkyní Daniellou Semaanovou na Menorce poměrně nezakrytě, stejně jako třeba bývalý motocykový jezdec Sete Gibernau... A třeba někdejší hvězda Realu  Guti si užíval s přítelkyní Rominou přímo v hotelovém bazénu.

Kdo se ještě nechal fotografy nachytat? Prohlédněte si naši vzrušující GALERII

Cristiano Ronaldo s Irinou Shayk se sice uchýlili na jachtu, ale paparazzi neutekli... Ti tak získali tyhle pikantní snímky.
Cristiano Ronaldo s Irinou Shayk se sice uchýlili na jachtu, ale paparazzi neutekli... Ti tak získali tyhle pikantní snímky.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud