VIP Sport

26. května 2014 • 16:42

Hokejisty vítaly nedočkavé přítelkyně, čas kontroloval Hudler: Nasadil dvoje hodinky!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Neví někdo, kolik je hodin? Zajděte za českým hokejovým útočníkem Jiřím Hudlerem (30), který je, zdá se, specialistou na přesný čas. Jen co dal po příletu »hubana« přítelkyni Hance Chymčákové a svým psíkům, srovnal si v domácí destinaci čas na hodinkách na každé ruce.Pomuchlaní, unavení a ne příliš nadšení dorazili čeští hokejisté dnes hodinu po poledni na 3. terminál letiště Václava Havla v Praze. Svěřenci kouče Růžičky střelecky vyhořeli v bojích o medaile, ve dvou klíčových zápasech proti Finsku a Švédsku ani jednou nerozvlnili síť a do Česka přivezli nepopulární »bramboru«.

Před letištní halou na ně netrpělivě čekaly přítelkyně. Veronika Machová, přítelkyně Romana Červenky se synem Denisem, Chymčáková se dvěma psíky, kteří už vyhlíželi svého páníčka Hudlera. Tomáše Hertla zase doprovázela přítelkyně Aneta. I ona dostala úlohu, talentovanému útočníkovi San Jose nesla hokejky.

Smutek však byl na hokejistech stále patrný. „Už je to o něco lepší, ale pořád to zklamání cítíme, protože to čtvrté místo a bramborová medaile je to nejhorší, co z toho může být. A určitě to není nic hezkého ani z mého osobního pohledu, když si vezmu, jak jsme vypadli se San Jose z play off, přestože jsme vedli 3:0 na zápasy,“ řekl novinářům Tomáš Hertl. „Pořád je to ale větší úspěch než loni,“ připomněl vyřazení ve čtvrtfinále. „Nedopadlo to nejlépe, ale teď už s tím stejně nic neuděláme,“ ukončil letošní protrápenou sezonu, kterou mu zkrátilo zranění kolena.

Jiří Hudler se vítá s přítelkyní po návratu z hokejového MS v Minsku
Jiří Hudler se vítá s přítelkyní po návratu z hokejového MS v Minsku

 
Články odjinud


Články odjinud