Jágr: Pískali tu klauni! A hráči nejsou v NHL, protože strašně filmují | iSport.cz
25. května 2014 • 20:10

Jágr: Pískali tu klauni! A hráči nejsou v NHL, protože strašně filmují

Autor: iSport.cz, zej
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Rousek vs. Forman. Kdo víc ví o sparťanské kabině? SE SIMONOU: Rousek vs. Forman. Kdo víc ví o sparťanské kabině?
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z MINSKU | S mnoha nejrůznějšími pocity se musel vyrovnat Jaromír Jágr po prohraném zápase o bronz se Švédy (0:3), který byl posledním v jeho reprezentační kariéře. Co říci měl i k rozhodčím, kteří ho několikrát poslali na trestnou lavici a se kterými na své poměry hodně často diskutoval. „Tohle měl být poslední zápas i pro ně,“ prohlásil Jágr.„Rozhodčí by měli jít se mnou,“ hlásila legendární osmašedesátka. „Tohle bylo to nejhorší, co jsem viděl. Celkově na MS. Až se vrátím do NHL, tak jim po každém zápase budu gratulovat, jací jsou to tam borci,“ kroutil Jágr nechápavě hlavou nad výkony rozhodčích.

„Ke vší úctě k nim, tak to jsou amatéři. Je smutné, že na takové úrovni pískají takoví klauni,“ dodal. A přiznal, že ještě jedna věc mu na šampionátu hodně pila krev.

„Další věc je, že hráči strašně filmují. Nemají respekt jeden k druhému. To je další věc, která mě mrzí,“ podotkl Jágr. „Proto taky ti hráči nejsou v NHL. Skáčou tam, aby dostali dvě minuty,“ zlobilo českou legendu, která to také v semifinále pěkně od plic řekla Finovi Komarovi.

„Pamatuji si na náš první mítink s manažerem, který nám pětkrát opakoval, že nechce u žádného z hráčů vidět filmování, jinak ho vyhodí. To není basketbal,“ rozčilovala se končící legenda.

Kompletní zpravodajství z MS v hokeji sledujte zde »

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourŠvédské hokejové hry 2020 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud