VIP Sport

12. června 2014 • 15:44

Seppe, ty čuně! Šéf světového fotbalu zase hltal poprsí sexy moderátorky

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0

Už zase, ty nemravo? Šéf světové fotbalové federace Sepp Blatter (78) je recidivista v okukování ní ňader Fernandy Lima (36).Už loni v prosinci během losování skupin MS 2014 objímal nenechavým zrakem božsky bujné poprsí rozkošné moderátorky. A teď opět! Starý »čuňák« Sepp hltal dekolt matky dvojčat Fernandy v úterý večer při zahájení kongresu FIFA v Sáo Paulu tak, že mu málem vypadly oči z důlků.

„Image FIFA byla poničena vším, co se za poslední léta stalo. Zodpovědný za to je Blatter, nikdo už ho nebere vážně,“ vyčinil Švýcarovi za jeho volební období a hlavně šílené přidělení MS 2022 Kataru předseda nizozemské - asociace Michael van Praag. A teď by ještě Seppovi měla od svých okouzlujících plic vynadat Fernanda a Lima. Za šmírování výstřihu!

6. prosince 2013. Tady to začalo. Blatter třeštil bulvy na ňadra Fernandy Limy.
6. prosince 2013. Tady to začalo. Blatter třeštil bulvy na ňadra Fernandy Limy.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud