VIP Sport

21. července 2014 • 04:59

Kollerova žena Hedvika na slávě ve Smetanově Lhotě: Nejkrásnější fanynka!

Autor: Petr Němec
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kumštýři, tohle jste sehráli na Oscara! Herci Leoš Noha (46) a David Novotný (45) z týmu osobností Real Top Praha předvedli ve Smetanově Lhotě parádní show.V malebné jihočeské vesničce se kopala exhibice k 80. narozeninám zdejšího fotbalového klubu z 1. B třídy.

Noha a Novotný – hvězdy zářící v už kultovním seriálu Okresní přebor jako šišlající zdravotník Áda Větvička a dobře najedený útočník Jarda Kužel – se při střídání líbali a objímali.

Kollerova manželka Hedvika (vlevo) s kamarádkami na oslavách fotbalového klubu ze Smetanovy Lhoty
Kollerova manželka Hedvika (vlevo) s kamarádkami na oslavách fotbalového klubu ze Smetanovy Lhoty

„Dobjej kop Jajdo. Mám hját taky na bjejky?“ ptal se asi při té etudě Leoš Davida. Vděčné obecenstvo se válelo smíchy a »pjávě« o to šlo.

„Kluci byli moc fajn. Udělali legraci a ještě se při tom vybralo třicet tisíc pro našeho invalidního kamaráda,“ pochvaloval si veselou akci s týmem osobností Real Top Praha nejslavnější rodák – legendární čarostřelec Jan Koller (41).

A pokud někomu chyběla skalní fanynka Houslic Ilona, kterou v přeboru zmákla Táňa Vilhelmová (36), pak jí svými ňadry v míře více než vrchovaté úspěšně alternovala Jendova manželka Hedvika (38). Při opalování na ní mohlo publikum oči nechat...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud