VIP Sport

26. června 2015 • 16:16

Brazilská hvězda Barcelony si dáchla na balkoně: Kuřák Neymar?!

Autor:

Dovedete si představit, jak hvězdný útočník Barcelony Neymar (23) stojí na balkoně a v klídečku si tam vykuřuje? Italští novináři ho přistihli, kdo by tohle do něho řekl! Jenže fotografové se hrubě netrefili, šlo totiž o Neymarova dvojníka…Fotky, jak Neymar drží cigaretu a užívá si každý nádech štiplavého kouře, obletěly celý svět. Lidé kolem fotbalu si ťukali na hlavu, někteří se divili, že snad ani není možné, aby si jeden z nejlepších fotbalistů planety takhle ničil zdraví.

Kdo si myslel, že to nemůže být pravda, zabodoval! „Nemůžu uvěřit, že se někdo domnívá, že na těch fotografiích jsem já,“ divil se na facebookovém profilu Neymar. „Nekouřím, nesnáším smrad z cigaret, ale zároveň nemám nic proti těm, kdo kouří. Je to každého věc, ale já mezi ně nepatřím,“ vzkázala rázně opora Brazílie, která měla být ozdobou probíhajícího jihoamerického šampionátu Copa América. Jenže kapitán »Kanárků« se za hlavičku soupeři nechal vyloučit a už se na turnaji nepředvede. Dostal stop na čtyři zápasy.

Muž, obletovaný fanoušky, hlídaný paparazzi je denně sledován. Už si musel slovně ulevit, protože se ho nařčení, že kouří, velice dotklo. „Na obrázcích je Nico, můj dvojník. Nevěřte všemu, co na internetu vidíte,“ vybízí načesaný fešáček. No, v tomhle případně je každopádně v právu…

Nenechte se uvést v omyl, tohle není fotbalista Neymar, ale jeho dvojník Nico!
Nenechte se uvést v omyl, tohle není fotbalista Neymar, ale jeho dvojník Nico!

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze