VIP Sport

14. října 2015 • 18:25

Pikantní výměna! Tahle KOČKA nechala Fellainiho a klofla zajíčka ze City

Autor: bko
###BLOK-TOP-VIDEA###

Přestupovat z Manchesteru United do City, to je jako v Česku ze Sparty do Slavie (nebo naopak). Zatímco fotbalisté se do podobných přesunů mezi rivaly pouští poměrně neradi, krásným holkám kolem nich to zase takové problémy nedělá. Třeba belgická modelka Gaelle Garcia Diaz (26) ještě v březnu randila s hvězdou Red Devils Marouanem Fellainim (27), aby ho potupně vyměnila za mladíčka, z kterého si chtějí vychovat super obránce rivalové z Citizens.Krásná Gaelle už nafotila fotky pro Playboy a další přední časopisy, hraje poker a ještě moderuje v televizi. S vlasáčem Fellainim strávila pár měsíců, ale brzy románek s ním skončila a vrhla se na dalšího krajana – Mathiase Bossaertse. To jméno vám zatím asi nic neřekne, ale brzy to může být jinak.

Belgická modelka Gaelle Garcia Diaz se ráda pochlubí pohledem na své luxusní poprsí
Belgická modelka Gaelle Garcia Diaz se ráda pochlubí pohledem na své luxusní poprsí

Teprve 19letý obránce se snaží prosadit ve výběru City do 21 let, kde už odehrál 14 zápasů a přidal jednu gólovou trefu, v devíti duelech se představil i v juniorské Lize mistrů a gól dal i za belgickou devatenáctku.

A další zkušenosti teď může sbírat v náručí vnadné bývalky svého (zatím) hvězdnějšího belgického kolegy.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud