VIP Sport

28. července 2016 • 17:13

Parádní hokejová zpráva od novopečeného táty: Sobotka má druhou princeznu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Obě krásné a obě zdravé! Hokejový reprezentant Vladimír Sobotka (29) je šťastný táta, jeho krásná přítelkyně Nicole Novotná (26) včera porodila dcerku Sofii Isabellu.„Jsem pyšnej na svoje holky. Nejhezčí den mého života. Miluji vás obě,“ zvěstoval útočník na sociální síti.

Ve stejném duchu pokračovala také blondýnka, která strávila poslední rok se Sobotkou v ruském Omsku. „Můj muž mi dal dva nejkrásnější dárky v životě. Sebe a naší princeznu. Děkuji, lásko, miluji tě,“ napsala dcera fotbalového internacionála Jiřího Novotného.

Otázkou je, kde začnou ratolest vychovávat. Sobotka totiž stále neví, zda bude pokračovat v Rusku, nebo se vrátí do NHL.

Sobotka na všechno dohlížel. Spokojená Nicole už to má za sebou.
Sobotka na všechno dohlížel. Spokojená Nicole už to má za sebou.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze