VIP Sport

10. listopadu 2016 • 19:15

To svět neviděl! Slovák požádal před zápasem krásnou rozhodčí o ruku

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

To jste ještě neviděli. Trojice rozhodčích i obě jedenáctky nastoupili na hřiště a netrpělivě čekali, až bude zápas páté slovenské ligy zahájen. Najednou z řady vystoupil hráč domácího klubu FK Nižná Ľubomír Vajdečka, který poklekl před pomezní sudí Petru Lepáčkovou a s prstýnkem na dlani ji požádal o ruku!Takovou romantickou scénu snad ještě fotbalová hřiště nezažila. Dojatá dvacetiletá sudí řekla o šest let staršímu hráči ano a rozplakala se. Zamilované dvojici zatleskali jak spoluhráči, tak i soupeř a všech 400 diváků na malém stadionku. „Nejkrásnější den mého života,“ rozplývala se na Instagramu půvabná rozhodčí.

Ještě než začal zápas domácí fotbalista požádal asistentku rozhodčího o ruku.
Ještě než začal zápas domácí fotbalista požádal asistentku rozhodčího o ruku.

Nakonec i samotné utkání popřelo staré rčení – Štěstí v lásce, smůla ve hře. Víkendové derby páté ligy FK Nižná – TJ Tatran Chlebnice ovládl domácí tým výsledkem 3:1, když se jim podařilo obrátit nepříznivé skóre.

Podle informací ze Slovenska vítěznému týmu zasnoubená pomezní sudí Petra nepomáhala...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud