VIP Sport

12. listopadu 2016 • 21:21

Vážná nehoda lyžařské hvězdy Vonnové v tréninku: Tříštivá zlomenina ruky!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ta holka má fakt smůlu! Americká lyžařka Lindsey Vonnová (32) už trénovala po únorovém zranění nohy, ale při jednom ze sjezdů svoji rychlost znovu nezvládla a děsivě havarovala. Zpřerážela si kost v ruce tak nešťastně, že musela okamžitě na operaci.Vonnová nezvládla jeden z oblouků, vylétla z trati a ruku nechala pod sebou. Na snímku, který umístila na Instagram, je jasně vidět, že obrovský problém byl na světě.

Tříštivá zlomenina byla tak závažného rázu, že si ji lékaři museli okamžitě odvést na sál. „Ve čtvrtek se trénink v Cooperu nepovedl, dopadl špatně. Zlomila jsem si ruku a musela jsem si to nechat hned spravit. Skvěle tu o mě v nemocnici ve Vailu pečují a já všem slibuju, že udělám všechno proto, abych se vrátila na svahy co nejrychleji. Všem děkuju za podporu,“ napsala Lindsey k nešťastnému obrázku.

Vonnová má zlatou medaili z olympiády ve Vancouveru ve sjezdu, vybojovala šest medailí na mistrovství světa (včetně dvou zlatých) a čtyři velké křišťálové glóby pro vítězku Světového poháru. V pohárovém seriálu vyhrála už 76 závodů a od absolutního rekordu Švéda Ingemara Stenmarka ji dělí deset triumfů. Tak snad se vysněné mety dočká…

Takhle dopadla po pádu v tréninku ruka Vonnové.
Takhle dopadla po pádu v tréninku ruka Vonnové.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud