VIP Sport

18. ledna 2017 • 05:00

Krásná atletka ukazuje sexy duši: Drahotová odstartovala odhalenou kampaň!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Krajková košilka, detail bříška a plavek u bazénu. Zdá se, že chodkyně Anežka Drahotová (21) odstartovala na sociální síti novou sexy kampaň. Rozhodně zabrala! Na krásnou atletku se dá koukat hodiny.Je utahaná z náročného soustředění ve Španělsku, ale není to na ní znát. Anežka si i po ranní tréninkové sekci, při níž zvládla 27 kilometrů, bez problémů troufla na malinkou provokaci.

„Doufám, že i ta odpolední část bude stát za to. Ale raději na to nemyslet,“ napsala juniorská mistryně světa v chůzi na 10 km k fotce, kde u bazénu nabírá sílu a vystavuje své mokré sexy křivky slunečním paprskům.

Náročnou fyzickou přípravu během dne zvládla, což dokazuje další příspěvek, na němž už leží v krajkové košilce v posteli. „Není nic, co by nevyřešil dobrý spánek,“ těšila se Drahotová na odpočinek.

Drahotová ukázala svůj poklad.
Drahotová ukázala svůj poklad.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud