VIP Sport

10. března 2017 • 14:20

Je neuvěřitelně sexy a chce ji každý: Plíšková promluvila o nahém focení!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Žádná stydlivka rozhodně není, nakonec párkrát už na sebe vzala hodně odvážné šaty. Problém jí nedělá ani promenáda v bikinách či sexy šortkách. Jak se ale tenistka Karolína Plíšková (24) staví k nahému focení, když její soupeřky vystavují svá sexy těla ke můžou?Naděje fanoušků, že se česká tenisová hvězda a třetí žena světového žebříčku objeví ve vyzývavých pózách v plavkách či jako její dánská kolegyně Caroline Wozniacki dokonce bez nich, pohasínají.

Její tělo a všechno, co k němu patří, je momentálně oddané jen a pouze příteli Michalu Hrdličkovi. Žádné sexy ani nahé focení se v nejbližší době určitě nechystá.

„Fotografování tohohle typu většinou odmítám. Chci prostě jen hrát dobrý tenis, to je cíl. Nepotřebuji být v každém časopise,“ usmála se Plíšková.

Možná ji právě tenhle přístup dostane tam, kde byla Wozniacki v roce 2010/2011 – tedy na prvním místě žebříčku. Jak se ale dala na módní kampaně, šlo to s ní z kopce. Tak držíme palce, Karolíno!

Karolína Plíšková na Slavících ohromila
Karolína Plíšková na Slavících ohromila

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud