VIP Sport

17. května 2017 • 15:40

Michal David, tuňák a čertík z pohádky. Tak Jankulovski slavil čtyřicátiny

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to velké párty. Bývalý český fotbalový reprezentant a vítěz Ligy mistrů Marek Jankulovski slavil v Čeledné kulaté narozeniny. Někdejší skvělý obránce, který hrál například za AC Milán, zapíjel s rodinou, kamarády a celebritami čtyřicítku.Na akci nechyběla Jankulovského manželka Jana a ani dcery Karolína a Kristýna. Kromě rodiny a nejlepších přátel jako je například útočník Václav Svěrkoš, dorazil do Čeledné i zpěvák Michal David anebo herečka Yvetta Blanarovičová, která se proslavila rolí malého, ale šikovného čerta v pohádce Princezna ze mlejna.

Na stolech byl bohatý raut včetně sushi a největší ozdobou byl obrovský tuňák. Nechyběl ani ovocný dort, na němž bylo napsáno – Z lásky Markovi a číslo 40. Musela to být skvělá akce. Vždyť Jak zpívá Michal David: „Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít, a nepřestanou hrát, když nemáš chuť se smát…“

Jankulovski dostal tuňáka a ovocný dort
Jankulovski dostal tuňáka a ovocný dort

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud