VIP Sport

16. června 2017 • 05:00

Rebel Limberský přijel na první trénink novým fárem: Řídí o sto šest!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ale co to, co to, pane Limberský (33)? Kdepak máte tu slavnou anglickou káru? »Limba«, který už zase vlastní řidičák, dorazil na první plzeňský trénink náhradním autem. Kde nechal to v opilosti nabourané?Elitní bek i bohém Viktorie si to včera přihasil v černém BMW M6 za bratru 3,5 milionu korun. Sice to není bentley, ale když na to přijde, i v tomhle se dá jezdit...

No a jsme u toho krasavce, kterým se Limberský v září 2015 s víc než jedním promile pod kůží pokusil zbourat pražský Smíchov.

Pan Limberský přijíždí na trénink novým fárem.
Pan Limberský přijíždí na trénink novým fárem.

Tenkrát měl na bentley škodu odhadovanou na 1,5 milionu, dnes je zase v plné parádě, jenže David potřeboval provětrat toho »bavoráka«... „Bentley je v garáži, možná ho vezmu zítra,“ vysvětlil Limberský v esemesce.

Pozdravil se s parťáky. Ukázal jim fešácké triko, jež si pořídil na dovolené v Las Vegas, a pak už šel trénovat. I když, šel... Jel! Osedlal moped a těch zhruba 800 metrů ze Štruncových sadů do areálu v Luční ulici urazil coby drožkař vezoucí Martina »Zeminha« Zemana .

Inu David Limberský už má měsíc zpátky papíry, a tak řídí o sto šest všechno, co mu přijde do ruky.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud