VIP Sport

15. července 2017 • 20:40

Hrdlička o úspěchu své lásky Plíškové: Jako když Pavel Nedvěd získal Zlatý míč

Zažívají nádherné období. Přítel a zároveň manažer čerstvé tenisové jedničky Karolíny Plíškové Michal Hrdlička se rozpovídal o tom, jaký další program lounskou rodačku čeká a jak bude těžké vyrovnat se s novou rolí vládkyně tenisového světa. "Vše musíme uspůsobit tak, aby to neohrozilo kariéru Karolíny," má jasno sportovní komentátor.Partnerčin počin označil Michal Hrdlička jasně. „V rámci České republiky jako jeden jeden z největších úspěchů v historii srovnatelný třeba se ziskem Zlatého míče pro Pavla Nedvěda.“

Zápas Simony Halepové, jejíž prohra v semifinále Wimbledonu s Britkou Kontaovou, Plíškové definitivně zajistila post světové jedničky, od začátku nesledoval, jelikož si byl zrovna „zapinkat“ na tenisovém kurtu v Monaku, kde mu jeho milá zrovna uštědřovala jednu z tenisových lekcí.

Partner a manažer Plíškové Hrdlička: Je to historický úspěch, jako když Pavel Nedvěd získal Zlatý míč
720p 360p

Posledních pár míčků však už pozorně sledovali oba dva. Paradoxně, podle Hrdličkových slov, slavil Michal o poznání víc. „Kája ty emoce úplně bezprostředně nedává najevo,“ vysvětloval partner české tenistky.  Oslava ve formě večeře proběhla tentýž den (a jedna s nejbližším kruhem přátel ještě o něco později v Praze), ale Plíšková stále zůstává nohama na zemi.

Manažer a přítel v jedné osobě však bleskový úspěch Plíškové v podobě postu světové jedničky nečekal, ale samozřejmě v něj doufal a věřil. „Kája má potenciál dosáhnout na ty nejvyšší příčky, což skýtá i z marketingového hlediska velký potenciál,“ říkal spokojený Hrdlička, který se stále snaží, aby tenis zůstal na prvním místě před marketingem.

Šťastná jednička Plíšková o grandslamu i Hrdličkovi. Jsem spokojená, díky tomu se mi daří, hlásí
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud