VIP Sport

28. října 2017 • 13:00

Chytal za Slavii, chodí s Kerekes, tetoval i penisy: Teď má vlastní vibrátory!

Autor:

Umí se ženám dostat pod kůži. Bývalý hokejový brankář Slavie Lukáš Musil se proslavil jako umělecký tatér a malíř, který si nechává říkat Musa. Rád šokuje a v minulosti dokonce i dvakrát tetoval penis. Nyní má vlastní edici vibrátorů!Zakladatelka značky intimních pomůcek pro ženy Whoop.de.doo Anna Marešová přizvala na spolupráci výtvarníka Lukáše Musila. Každý vibrátor bude mít na sobě jednu z kreseb, které Musa vytvořil právě pro tuto edici.

Sada vibrátorů od Musila
Sada vibrátorů od Musila

„Byla to zvědavost. Příležitost, pokusit se uspokojit nejen vizuálně byla výjimečná a neopakovatelná. Uspokojování a vyvolávání reakcí je jednou z nedílných součástí mé tvorby a ve spojení s Aničkou, respektive s jejími vibrátory, dostává vše další rozměr. Mám z toho radost,“ prozradil někdejší brankář Slavie, který tvoří pár s výraznou herečkou Vicou Kerekes.

V rámci MUSA edition je zatím vyrobeno 25 kusů vibrátorů. Každý je originál s číslovaným certifikátem. Kolik bude limitovaná edice čítat kusů, Anna Marešová zatím neprozradila. Cena za sexuální pomůcku je 9 900 korun.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud