VIP Sport

28. října 2017 • 13:00

Chytal za Slavii, chodí s Kerekes, tetoval i penisy: Teď má vlastní vibrátory!

Autor:

Umí se ženám dostat pod kůži. Bývalý hokejový brankář Slavie Lukáš Musil se proslavil jako umělecký tatér a malíř, který si nechává říkat Musa. Rád šokuje a v minulosti dokonce i dvakrát tetoval penis. Nyní má vlastní edici vibrátorů!Zakladatelka značky intimních pomůcek pro ženy Whoop.de.doo Anna Marešová přizvala na spolupráci výtvarníka Lukáše Musila. Každý vibrátor bude mít na sobě jednu z kreseb, které Musa vytvořil právě pro tuto edici.

Sada vibrátorů od Musila
Sada vibrátorů od Musila

„Byla to zvědavost. Příležitost, pokusit se uspokojit nejen vizuálně byla výjimečná a neopakovatelná. Uspokojování a vyvolávání reakcí je jednou z nedílných součástí mé tvorby a ve spojení s Aničkou, respektive s jejími vibrátory, dostává vše další rozměr. Mám z toho radost,“ prozradil někdejší brankář Slavie, který tvoří pár s výraznou herečkou Vicou Kerekes.

V rámci MUSA edition je zatím vyrobeno 25 kusů vibrátorů. Každý je originál s číslovaným certifikátem. Kolik bude limitovaná edice čítat kusů, Anna Marešová zatím neprozradila. Cena za sexuální pomůcku je 9 900 korun.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze