VIP Sport

14. listopadu 2017 • 05:00

Ve Spartě bída, na nákupech třída! Ben Chaim si užíval s manželkou v Nizozemsku

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Štáb i fans Sparty jsou z Tala Ben Chaima (28) nešťastní. Stál hříšných 76 milionů korun, a ještě se na Letné nechytil. Ale pozor, radost dělat umí! Zeptejte se Talovy rozkošné ženy Lian. Manžel (odkopal v rudém triku 630 minut v 11 utkáních bez střeleckého zápisu) ji v čase sparťanského volna vzal na nákupy do Amsterodamu a ona předla blahem.

Lian si pořídila hadříky, nějakou tu kosmetiku a ke společnému snímku z nizozemské metropole zamilovaně napsala: „Láska mého života.“

Tal Ben Chaim se zatím ve Spartě neprosadil
Tal Ben Chaim se zatím ve Spartě neprosadil

Jak moc ale izraelského fotbalistu trápí počínání jeho klubu v lize? Těžko říct. Spartě totiž po třinácti odehraných kolech patří na její poměry ostudné páté místo a už teď má jednu smutnou jistotu.

Na 99 procent nesplní jeden z předsezónních cílů, kterým byl zisk mistrovského titulu. Na suverénní Plzeň totiž Letenští ztrácí propastných sedmnáct bodů!

A velkou "zásluhu" na tom má i Ben Chaim. Osmadvacetiletý útočník totiž měl v pražském klubu jasný úkol. Bavit ofenzivním fotbalem a především: dávat góly. Nic z toho neplní a italský kouč Andrea Stramaccioni mu už to také dal několikrát najevo, když ho nechal mimo základní sestavu.

Jak je ale vidět, Tal Ben Chaim z toho příliš těžkou hlavu nemá…

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze