VIP Sport

2. prosince 2017 • 05:00

Jak bodují biatlonistky bez krásky Koukalové? Pořád je na co koukat!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bolesti lýtek nedovolily biatlonistce Gabriele Koukalové (28) nastoupit do úvodních závodů Světového poháru ve švédském Östersundu. Z Českého pohledu nenahraditelná ztráta! Přesto se fanoušci nemusí hroutit, stále je na co koukat…Jedna z nejkrásnějších a nejúspěšnějších biatlonistek posledních let se snaží zažehnat zdravotní problémy, aby alespoň stihla závody na olympijských hrách v Jižní Koreji. Když zatím o Koukalovou přicházíme, můžeme se zaměřit na jiné závodnice, máme to tím pádem o dost jednodušší!

Pomyslný štafetový kolík v Miss biatlon za českou reprezentantku přebírá její italská kamarádka a fešanda Dorothea Wierer. Za ní je to ale pořádně našlapané! Z 30 biatlonistek, kterým se zatím povedlo bodovat, jsme pro připravili galerii těch nejpohlednějších a bude na vás, která z nich vás zaujme.

Tak už není potřeba se zdržovat, pojďme se podívat a vyhodnotit, kdo by mohl vystoupat na pomyslné stupně vítězů.

Italka Dorothea Wierer
Italka Dorothea Wierer

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze