VIP Sport

2. prosince 2017 • 05:00

Jak bodují biatlonistky bez krásky Koukalové? Pořád je na co koukat!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bolesti lýtek nedovolily biatlonistce Gabriele Koukalové (28) nastoupit do úvodních závodů Světového poháru ve švédském Östersundu. Z Českého pohledu nenahraditelná ztráta! Přesto se fanoušci nemusí hroutit, stále je na co koukat…Jedna z nejkrásnějších a nejúspěšnějších biatlonistek posledních let se snaží zažehnat zdravotní problémy, aby alespoň stihla závody na olympijských hrách v Jižní Koreji. Když zatím o Koukalovou přicházíme, můžeme se zaměřit na jiné závodnice, máme to tím pádem o dost jednodušší!

Pomyslný štafetový kolík v Miss biatlon za českou reprezentantku přebírá její italská kamarádka a fešanda Dorothea Wierer. Za ní je to ale pořádně našlapané! Z 30 biatlonistek, kterým se zatím povedlo bodovat, jsme pro připravili galerii těch nejpohlednějších a bude na vás, která z nich vás zaujme.

Tak už není potřeba se zdržovat, pojďme se podívat a vyhodnotit, kdo by mohl vystoupat na pomyslné stupně vítězů.

Italka Dorothea Wierer
Italka Dorothea Wierer

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze