VIP Sport

9. února 2018 • 13:56

Česká vlajkonoška Eva Samková nemohla rozmotat vlajku: Do prd*lééé...

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Olympijské boje v Koreji začaly pro českou výpravu ještě předtím, než byl zažehnut ikonický oheň. Konkrétně Eva Samková (24) se jako vlajkonoška potýkala s problémy. Když naši skupinku přivedla na promenádu, nemohla rozmotat vlajku a zanadávala si.Češi si na dostaveníčko na rozzářeném stadionu při zahájení XXIII. zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu museli nějakou dobu počkat. Na řadu se dostali až jako 66. za Tchaj-wanem a před Chile.

Ruce snowboardistky Samkové byly roztřesené. Z celkového počtu 92 tuzemských sportovců nepřivedla například rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou, biatlonistky nebo hokejisty.

Jen co hlasatel nadšeně uvedl: „Czech Republic!“ jako první se v záběru ukázala zlatá medailistka ze Soči Samková. Jenže kamery ji zachytily, jak bojuje s vlajkou, která se jí zamotala do žerdi. Sice se smála, přesto si neodpustila nadávku. „Do prd*lééé,“ křičela.

Jako by ji nahněvaná slova pomohla. Z ničeho nic se červeno-modro-bílé barvy ukázaly a česká vlajkonoška konečně mohla dělat svoji čestnou práci.

Tak snad se jí na startu snowboardcrossu (poprvé se ukáže v noci ze čtvrtka na pátek ve 02:00) povede bez podobných potíží. Český národ totiž čeká na zlatou obhajobu!

ZAHÁJENÍ ZOH 2018 V KOREJI JSME SLEDOVALI ONLINE!

Česká výprava s vlajkonoškou Evou Samkovou před nástupem na slavnostní zahájení
Česká výprava s vlajkonoškou Evou Samkovou před nástupem na slavnostní zahájení

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze