VIP Sport

9. února 2018 • 13:56

Česká vlajkonoška Eva Samková nemohla rozmotat vlajku: Do prd*lééé...

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Olympijské boje v Koreji začaly pro českou výpravu ještě předtím, než byl zažehnut ikonický oheň. Konkrétně Eva Samková (24) se jako vlajkonoška potýkala s problémy. Když naši skupinku přivedla na promenádu, nemohla rozmotat vlajku a zanadávala si.Češi si na dostaveníčko na rozzářeném stadionu při zahájení XXIII. zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu museli nějakou dobu počkat. Na řadu se dostali až jako 66. za Tchaj-wanem a před Chile.

Ruce snowboardistky Samkové byly roztřesené. Z celkového počtu 92 tuzemských sportovců nepřivedla například rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou, biatlonistky nebo hokejisty.

Jen co hlasatel nadšeně uvedl: „Czech Republic!“ jako první se v záběru ukázala zlatá medailistka ze Soči Samková. Jenže kamery ji zachytily, jak bojuje s vlajkou, která se jí zamotala do žerdi. Sice se smála, přesto si neodpustila nadávku. „Do prd*lééé,“ křičela.

Jako by ji nahněvaná slova pomohla. Z ničeho nic se červeno-modro-bílé barvy ukázaly a česká vlajkonoška konečně mohla dělat svoji čestnou práci.

Tak snad se jí na startu snowboardcrossu (poprvé se ukáže v noci ze čtvrtka na pátek ve 02:00) povede bez podobných potíží. Český národ totiž čeká na zlatou obhajobu!

ZAHÁJENÍ ZOH 2018 V KOREJI JSME SLEDOVALI ONLINE!

Česká výprava s vlajkonoškou Evou Samkovou před nástupem na slavnostní zahájení
Česká výprava s vlajkonoškou Evou Samkovou před nástupem na slavnostní zahájení

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze