VIP Sport

9. února 2018 • 13:56

Česká vlajkonoška Eva Samková nemohla rozmotat vlajku: Do prd*lééé...

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Olympijské boje v Koreji začaly pro českou výpravu ještě předtím, než byl zažehnut ikonický oheň. Konkrétně Eva Samková (24) se jako vlajkonoška potýkala s problémy. Když naši skupinku přivedla na promenádu, nemohla rozmotat vlajku a zanadávala si.Češi si na dostaveníčko na rozzářeném stadionu při zahájení XXIII. zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu museli nějakou dobu počkat. Na řadu se dostali až jako 66. za Tchaj-wanem a před Chile.

Ruce snowboardistky Samkové byly roztřesené. Z celkového počtu 92 tuzemských sportovců nepřivedla například rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou, biatlonistky nebo hokejisty.

Jen co hlasatel nadšeně uvedl: „Czech Republic!“ jako první se v záběru ukázala zlatá medailistka ze Soči Samková. Jenže kamery ji zachytily, jak bojuje s vlajkou, která se jí zamotala do žerdi. Sice se smála, přesto si neodpustila nadávku. „Do prd*lééé,“ křičela.

Jako by ji nahněvaná slova pomohla. Z ničeho nic se červeno-modro-bílé barvy ukázaly a česká vlajkonoška konečně mohla dělat svoji čestnou práci.

Tak snad se jí na startu snowboardcrossu (poprvé se ukáže v noci ze čtvrtka na pátek ve 02:00) povede bez podobných potíží. Český národ totiž čeká na zlatou obhajobu!

ZAHÁJENÍ ZOH 2018 V KOREJI JSME SLEDOVALI ONLINE!

Česká výprava s vlajkonoškou Evou Samkovou před nástupem na slavnostní zahájení
Česká výprava s vlajkonoškou Evou Samkovou před nástupem na slavnostní zahájení

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze