VIP Sport

20. února 2018 • 05:00

Kdo je tajemný přítel zlaté šampionky Ester Ledecké? Dřevorubec ze Švýcarska!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hraje v kapele jejího bratra Jonáše. To byla dosud jediná informace o příteli zlaté šampionky Ester Ledecké (22). Blesk o Petrovi Petřekovi (29) zjistil víc! Co je zač?S pohledným blonďákem se senzační olympijská vítězka v superobřím slalomu ukázala na veřejnosti jen jednou. Loni v září jí dělal doprovod v Divadle Hybernia na premiéře muzikálu Iago, jehož autorem je její otec Janek Ledecký.

Mluvit o lásce ale nechtěla. „Ani někteří lidé z jejího blízkého okolí o něm pořádně nic nevědí. Dokonce ani jméno,“ sdělil tehdy zdroj Blesku.

Už tenkrát bylo nicméně jasné, že Petr patří do rodiny. Přišel totiž nejen s Ester, ale i s její maminkou Zuzanou a bratrem Jonášem. Právě přes něho se sněhová královna s Petrem seznámila.

A tak má o důvod víc, když si najde v nabitém programu čas, chodit na koncerty bráchovy kapely Jonas and the Whale (Jonáš a Velryba), kterou dal Jonáš dohromady loni na jaře a kde Petr tvrdí muziku na baskytaru. Zároveň dělá hudebního producenta.

Ester Ledecká s přítelem Petrem ve vášnivém objetí.
Ester Ledecká s přítelem Petrem ve vášnivém objetí.

A přitvrdit umí nejen v muzice. „Petr je vášnivý dřevorubec. Chlap jako hora,“ říká zdroj Blesku ze Žďáru nad Sázavou, odkud pan tajemný pochází a kde dokončuje stavbu svého nahrávacího studia.

Momentálně je ale ve Švýcarsku, kam jezdí za prací jako arborista (odborník v oboru péče o dřeviny rostoucí mimo les, vyhledávaný zejména pro speciální zásahy na dřevinách) a kde se také zabývá zpracováním dřeva pro hudební nástroje.

„Díky tomu, že bývá ve Švýcarsku, se s Ester paradoxně vídají víc, než kdyby žil jen v Česku, jelikož to má blíž na její závody, potažmo tréninky,“ dodává zdroj Blesku.

A tak vztah na dálku klape. Mluvit o něm ale ani jeden nechtějí. Žádost Blesku o rozhovor Petr včera po telefonu rázně odmítl.

9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové
1080p 720p 360p

Ester na letní olympiádě? Janek Ledecký se vyjádřil, jestli by to zlatá hrdinka zvládla
Video patří k placenému obsahu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze