VIP Sport

10. března 2018 • 16:20

Polonahé hrátky s Jágrovou holí: tyhle dresy jsou jen namalované!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Držely v ruce poklad a u toho byly skoro nahé. Vnady svlečených hostesek pokrýval pouze body painting, přesto si kolem procházející pánové více všímali toho, co odhalené slečny držely. Prsty svíraly originální hokejku Jaromíra Jágra, se kterou hrál na svém posledním angažmá v NHL.Podepsaná sportovní relikvie společně s fotografií Jaromíra Jágra šla do dražby během charitativní pokerové akce. V kladenském NC Oaza se slavnostně otevřela nová síň slávy tamního hokeje.

Hostesky s hokejkou a fotografií od Jaromíra Jágra
Hostesky s hokejkou a fotografií od Jaromíra Jágra

Mezi legendy nově oficiálně přibyli olympijští vítězové z Nagana obránce Libor Procházka a útočník Pavel Patera. Kladenští hráči pak po vzoru klubů NHL v tamním kasinu uspořádali charity night na podporu zraněného ex-spoluhráče Petra Křepelky.

Hokejové Kladno otevřelo Síň slávy. Jágr slavnostně přestřihl pásku
720p 360p

„Půlnoční dražba hokejky, s níž hrál Jaromír Jágr v Calgary, přinesla symbolických 68 tisíc korun, další desítky tisíc se vybraly od hráčů a dalších hostů,“ řekl Michal Krčmář, marketingový ředitel Skupiny Rebuy Stars, jež je partnerem síně slávy kladenského klubu.

Peníze poputují na účet Petra Křepelky. Kladenský odchovanec se těžce zranil na podzim loňského roku v německé lize a hrozilo mu úplné ochrnutí. Nyní čeká na další operace, aby se mohl vrátit do normálního života i na ledovou plochu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud