VIP Sport

21. března 2018 • 05:00

Nejkrásnější fotbalová sudí je polská studentka práva: Ještě mě nikdo neseřval

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0

Další kráska, co se umí ohánět s praporkem a pískat podle pravidel. V Polsku se mohou chlubit krásnou fotbalovou sudí Karolínou Bojarovou (21). Studentka práva na Jagellonské univerzitě pochází z Krakova a zatím působí v nižších fotbalových ligách. Ambice má ale pískat profesionální soutěže.Na internetu ji sleduje přes čtvrt milionu lidí. Půvabná Polka Karolina Bojarová fanouškům imponuje nejen svým vzhledem, ale i tím, že se dokonale vyzná ve fotbalových pravidlech a nebojí se nekompromisně trestat fauly na fotbalových trávnících.

„Sudí byl můj děda i táta, a tak jsem šla v jejich stopách. Moc mě ten sport baví,“ prozradila v minulosti usměvavá brunetka.

Karolina na čáře s praporkem
Karolina na čáře s praporkem

Právě i její šarm napomáhá tomu, že jsou na ni hráči hodní. „Ještě se mi nestalo, že by byl na mě někdo hrubý nebo dokonce sprostý. My ženy máme přirozené kouzlo, které nám pomáhá udržovat klid během hry i při vypjatých situacích,“ řekla Bojarová v rozhovoru pro polskou stanici TVN24 a tvrdí, že ji muži mezi sebe bez problémů přijali.

„Práce rozhodčích mě přitahuje kvůli té adrenalinové výzvě. Není to rutina, protože každý zápas je jiný,“ uvedla Polka, která se i nejen díky sexy vzhledu chce dostat do profesionální soutěže a udělat jako rozhodčí velkou kariéru.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud