VIP Sport

23. března 2018 • 21:00

Vnadná Perkausová promluvila o vztahu s fotbalistou Kadlecem: Vědí o sobě všechno!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mnoha mužům nedá spát. Vnadná moderátorka televizních zpráv Eva Perkausová si nemůže stěžovat na nepřízeň opačného pohlaví. Před nějakou dobou byla dokonce spojována s fotbalistou Sparty Václavem Kadlecem. Blonďatá diva nyní prozradila, jak to mezi nimi je.V létě před třemi roky byla Perkausová s Kadlecem načapána v centru Prahy, když si spolu vyšli na procházku. Tehdy se o nich začalo psát jako o možném novém páru. Sexy moderátorka a úspěšný bohatý fotbalista.

Drželi si od sebe odstup.
Drželi si od sebe odstup.

„Vašek je kluk, kterého znám asi od šestnácti let a vždycky jsme spolu měli čistě přátelský vztah. Navzájem jsme se svěřovali o životě, o našich vztazích. Když nás pak jednou někde vyfotili, vím, že to narušilo jak ten jeho tehdejší vztah, tak i ten můj a měli jsme z toho oba dva problémy, ale dneska už se tomu směju,“ tvrdila v rozhovoru pro magazín MF Dnes Perkausová.

Vzápětí ještě vyvrátila, že by spolu měli románek. „Nikdo nám to nevěřil, ale skutečně mezi námi nic nebylo. Ani není a nebude.“

Dokonce se do fotbalistů pěkně navezla a naznačila, že nejsou v jejím „hledáčku“. „Asi si navěky zavřu vrátka u všech fotbalistů, ale řeknu to. Mně připadají trošku dětští, takové baletky z trávníků. O hokejistech už se nedá říct, že to nejsou chlapi – jsou urostlejší, otlučenější, v tom je trošku rozdíl,“ porovnávala Perkausová, která se ráda chodí dívat i na galavečery bojových sportů.

 
Články odjinud


Články odjinud