VIP Sport

29. března 2018 • 16:31

Seriál MotoGP vzhůru nohama: Přítelkyně italského pilota šokovala pornem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Stačí mít dokonalou postavu, svléknout se, být přítelkyní známého jezdce MotoGP a máte o skvělou kariéru postaráno! Jak jednoduché je proslavit se ukázala partnerka Itala Andrey Iannoneho (28). A jeho dokonale obdařená Belen (33) zašla i dál…Že nad fantastickou figurou brunetky Belen slintali pánové u obálek prestižních magazínů se ve sportovním šoubyznysu bere jako běžná věc. Ale partnerka třináctinásobného vítěze seriálu mistrovství světa to »dotáhla« až na plátno!

Na Instagramu ji sleduje 7 milionů lidí, což je brutální číslo. Její popularita ovšem několikanásobně stoupla, když se na jednom videu z postele oddává orálnímu sexu s neznámým mužem. Co na to asi říkal tovární jezdec Suzuki Iannone?

V Itálii, kam se Belen nastěhovala jako čtrnáctiletá holčička, se časem protlačila do světa módy. Zabydlela se v Miláně, kde ji později »klofnul« fotbalista místního AC Marco Borriello. To ale ještě nevěděla, jakou kariéru jí země na jihu Evropy připravila…

Přítelkyně italského závodníka Andrey Iannoneho v pornu.
Přítelkyně italského závodníka Andrey Iannoneho v pornu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze