VIP Sport

9. května 2018 • 17:23

Fotbalista Chramosta volil za prezidenta Zemana. Bylo mu ho líto!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ne každý takhle veřejně vyjde s kůží na trh. Fotbalista Jablonce Jan Chramosta prozradil, že letos v lednu volil za prezidenta České republiky Miloše Zemana a doma kvůli tomu měl peklo. Sedmadvacetiletý útočník přiznal, že politiku nesleduje, což bylo znát z jeho odpovědi, když si myslel, že hlava státu je volena pouze na čtyři roky.Hodně lidí pravděpodobně překvapil. Většina sportovců před volbou prezidenta veřejně podpořila především profesora Jiřího Drahoše, který ale s Milošem Zemanem ve 2. kole voleb neuspěl. To fotbalista Jan Chramosta dal hlas pozdějšímu vítězi.

„Byl jsem volit a volil jsem Zemana, protože mi přišlo, že všichni jsou proti němu strašně zaujatí,“ řekl v internetovém pořadu Neutečeš útočník Jablonce a zaskočil tím i moderátorku Moniku Čuhelovu. „Fakt jsi volil Zemana?“

Chramosta pak prozradil, že jeho rodina na něj byla kvůli tomu naštvaná. „Doma se mnou kvůli tomu nemluvili. Šel jsem proti proudu,“ uvedl fotbalista, a pak následně odhalil své neznalosti. „Politiku vůbec nesleduju. Zeman byl čtyři roky prezidentem a já ani nevím, co jako udělal,“ smál se Chramosta. Prezident České republiky je přitom volený na pět let.

Útočník Jan Chramosta je novou posilou Jablonce
Útočník Jan Chramosta je novou posilou Jablonce

Zlín - Jablonec: Chramosta dotlačil zblízka míč za Dostála, Jablonec drtí Zlín 4:0
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze