VIP Sport

20. května 2018 • 14:15

Měla na svatbě v Česku Plíškovou i Vaidišovou, teď se slavná tenistka rozvádí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to tehdy velká sláva. Před třemi lety se v Dobříši konala nádherná veselka za účasti českých tenisových krasavic. To všechno odnes čas… hráčka Michaëlla Krajicek (29) oznámila rozvod.Michaëlla, nizozemská tenistka s českým otcem, se posledních pár let potýká se zraněními. Letos zvládla jen devět zápasů a na žebříčku WTA je až v osmé stovce. Trápení ale měla i s manželem Emmrichem (33), německým tenistou specializujícím se na čtyřhru. Dvouhra nefungovala ani u nich doma.

České tenistky se slétly na svatbu Michaelly Krajicek v Dobříši jako víly. Po třech letech se tenistka rozvedla
České tenistky se slétly na svatbu Michaelly Krajicek v Dobříši jako víly. Po třech letech se tenistka rozvedla

„Můj manžel Martin Emmrich a já jsme se rozvedli. Není to něco, co by se mi dobře sdílelo na sociálních sítích, ale kvůli veřejnému sdělení mého manžela a proto, že jsme oba známí sportovci v našich zemích, cítím povinnost to udělat,“ uvedla tenistka na svém Twitteru.

Smutný konec pohádky, na jejímž začátku byla žádost o ruku přímo na kurtu a následně na tenisovou svatbu přijely i české tenisové kamarádky Karolína Plíšková, Nicole Vaidišová nebo Iveta Benešová.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze