VIP Sport

28. května 2018 • 13:27

Konečně to zase byla F1! Smradlavé motory, prsa i prdelky v luxusním Monaku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle všem scházelo! Spálený benzín, výstřihy až k pupíku i vyšpulené prdelky odjakživa patří k rychlým autům. A pro Formuli 1 to platí dvojnásob. Na startovním roštu Velké ceny Monaka se konečně ukázaly »gird girls«, po kterých se všem tolik stýskalo…Rychlé motory a krásné dámy. Fanoušci F1 viděli v Monte Carlu kromě jasného závodu s vítězem Danielem Ricciardem (27) poprvé v této sezoně i sličné hostesky.

Na okruhu to žádné drama nebylo, australský pilot všem ujel o parník a v cíli byl o sedm vteřin dřív než druhý Sebastian Vettel s Ferrari. Třetí dojel úřadující mistr světa Lewis Hamilton (Mercedes), který vede průběžné pořadí šampionátu o 14 bodů před Vettelem.

Atraktivní podívaná byla hlavně v prostorách startu a cíle městského okruhu. V Monaku se vrátily populární dívky na startovní rošt. Opět vyměnily děti, které mezi formulemi běhaly od začátku sezony.

„Když vyrazíme na trať a na startovním roštu čekají krásné ženy, tak je to Grand Prix Monaka,“ říkal v cíli spokojený Lewis Hamilton.

Na formuli 1 to zase žilo!
Na formuli 1 to zase žilo!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze